Лічильники

Лічильники для гарячої та холодної води

Параметри фільтру
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Діаметр
Призначення
Сортування
Відображати:
На складі compare
Лічильник для холодної води BMeters GSD8 1/2 CW 1.5 110
Код товару: 12022030
  • Діаметр: 1/2 (15)
  • Призначення: Холодна вода

+

-

799.09 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Встановіть лічильники і платіть за воду вдвічі менше

 
Не важко помітити, що ціни на блага цивілізації в Україні неухильно зростають, і вартість холодної та гарячої води в наших містах не є виключенням. Тому лічильник холодної води встановлюють все більше українців.
 
Згідно закону про установлення облікових приладів у квартирах, встановити лічильник на воду має право будь-який користувач центрального водогону. Не обійшли нововведеннями і користувачів індивідуальних систем подачі води. При використанні централізованої каналізації користувачі криниць та свердловин теж зобов’язані встановлювати лічильники на воду, щоб сплачувати збір за користування каналізаційною системою.
 
Як бачимо, лічильники для води стали об’єктивною необхідністю. Лічильник на воду купити досить просто: на ринку є багато моделей із різними принципами дії. Всі вони досить точні, проте не всі сертифіковані. Відсутність моделі лічильника у переліку сертифікованих приладів може потягнути за собою цілий ряд проблем, пов’язаних із відмовою працівників водоканалу оформити абонентську книжку, і користувач буде й надалі переплачувати за воду.
 

Лічильники гарячої та холодної води – за вигідними цінами в нашому магазині

 
Найпоширенішими серед українців є механічні лічильники вихрового типу, вони точні і при цьому мають невисоку вартість. Лічильник гарячої води відрізняється від інших лише матеріалами, з яких зроблений. Склад матеріалів дозволяє йому легко витримувати температуру кипіння, а це є основною умовою безперебійної роботи такого лічильника.
 
Серед всіх вимірювальних приладів слід звернути увагу на лічильники новатор – це український продукт із високою якістю і доволі демократичною ціною. Завдяки невеликим розмірам і простоті в монтажі цей прилад ідеально підійде для установки в квартирі. Купити лічильники новатор можна як для холодної, так і для гарячої води. Ще один плюс даних приладів – це наявність в конструкції зворотного клапана.
 
Щоб лічильник на воду купити, необхідно знати, що потрібно для його повноцінного і точного функціонування. Варто також придбати фільтр, який убезпечить прилад від потрапляння в нього дрібних твердих часточок із води.
 
У нашому інтернет-магазині ви не тільки вигідно придбаєте якісні лічильники для холодної та гарячої води, а й отримаєте безкоштовну консультацію зі встановлення та експлуатації даного обладнання.