Морозильні камери

Вертикальні, горизонтальні та вбудовані морозильні камери сухої заморозки

Параметри фільтру

Ціна

грн.

від

до

7165
8999
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Продуктивність заморожування, кг/добу
Висота, см
Тип
Колір
No Frost (Frost Free)
Корисний об'єм, л
Сортування
Відображати:
На складі compare
Морозильная камера Liberty HF-95 W
Код товару: 13001229
 • No Frost (Frost Free): Немає
 • Висота, см: До 100
 • Колір: Білий
 • Корисний об'єм, л: До 100 л
 • Продуктивність заморожування, кг/добу: До 10
 • Тип: Вертикальна (камера)

+

-

7,165.00 грн.
На складі compare
Морозильный ларь LIBERTY HF-200 CE 
Код товару: 19265711
 • Висота, см: До 100
 • Колір: Білий
 • Корисний об'єм, л: 151 - 200 л
 • Продуктивність заморожування, кг/добу: 10 - 15
 • Тип: Горизонтальна (скриня)

+

-

8,999.00 грн.

Морозильна камера – це один із самих найважливіших побутових пристроїв у кожному домі. Особливо актуальна така техніка в великих родинах, яким просто необхідно робити достатню великий запас продуктів з подальшим їх тривалим споживанням. Наприклад, часто покупає морозильні камери atlant Івано-Франківськ в особі своїх жителів. Також популярними являються інші відомі бренди, які спеціалізуються на виготовленні побутових, якісних холодильників та морозильників. Придбати дану техніку оригінального виробництва по доступній ціні можна в нашому інтернет-магазині «Долар». Завітайте до нас на сайт і самі в цьому переконайтесь.

Необхідна та незамінна техніка в вашому домі

Сучасні морозильні камери siemens в Івано-Франківську – незамінні часом пристрої, які можуть стати в нагоді в самих різних ситуаціях. Багатофункціональні морозильники швидко і якісно заморожують будь-які продукти: овочі, фрукти, зелень, ягоди, м'ясо, рибу та інші. Це необхідно в багатьох випадках, адже деякі продукти вимагають низьких температур для свого якісного зберігання. Найчастіше морозильники побутові інтегруються в холодильники. Однак у багатьох випадках вони продаються, як окремі пристрої. В наш час стають все більш популярними та затребуваними саме дешеві морозильні камери сухої заморозки в Івано-Франківську та багатьох інших містах України.

Звичайно, вибираючи морозильного призначення побутову техніку, потрібно бути уважним, заздалегідь все детально обміркувати. Якщо є сумніви, то краще всього довіряти продукції відомих компаній та виробників. Професійні менеджери-консультанти, які працюють в нашому магазині допоможуть кожному клієнту персонально. Вас цікавлять морозильні камери гореньє в Івано-Франківську? Ми допоможемо вам підібрати бажану модель, необхідних габаритів та робочим об’ємом, з очікуваною системою та потужністю заморозки. Також ви можете підібрати морозилку бажаного кольору чи в відповідному стильовому виконанні, щоб вона гармонійно вписалася в інтер’єр вашої кухні.

Широкий та доступний асортимент сучасних морозильних камер

В нашому інтернет-магазині на всі морозильні камери вірпул в Івано-Франківську, а також інших виробників, ціни вас приємно здивують своєю лояльністю. Окрім цього, вся техніка, представлена в асортименті магазину володіє високими якісними показниками та характеристиками. Ми пропонуємо продукцію виключно відомих компаній, які мають достойну репутацію та заслуговують довіри. Тому будь-який холодильник-морозильник, який ви придбаєте в нашому магазині, гарантовано надійно прослужить вам багато років, зберігаючи якість та смак заморожених продуктів.

В асортименту нашого магазину представлені різноманітні дешеві морозильні камери. Вони відрізняють по багатьом технічним та функціональним параметрам, а також по зовнішнім характеристикам. А саме, існують морозилки:

 • Вертикальні (камери), горизонтальні (скриня) та вбудовані
 • З системою No Frost (Frost Free) та без неї
 • Різні за кольором та дизайнерським виконанням
 • З різним корисним, робочим об’ємом від 100 л до 400 л
 • Різні за висотою, від 100 см до 200 см
 • З різною продуктивністю заморожування, від 10 до 20 кг/добу та навіть вище

Вам необхідні морозильні камери сіменс в Івано-Франківську? Вас зацікавили вертикальні, чи морозильні камери горизонтальні? Будь-яку модель ви можете вибрати за доступною ціною в інтернет-магазині «Долар». В списку наших пропозицій ви знайдете найрізноманітніші варіанти. Важливо та комфортно те, що вибрати морозильник і купити його ви зможете, не встаючи зі свого крісла. Всі операції здійснюються через мережу, доставка проводитися в найкоротші терміни.