Меблі для ванної кімнати

Меблі для ванної кімнати

 

Меблі для ванної кімнати слід вибирати обдумано та уважно. Це відповідальне та непросте придбання. Адже це приміщення відрізняється специфічним «мікрокліматом». Тут зазвичай спостерігається підвищена вологість, перепади температури та інші явища, які згубно впливають на меблі. Отже, тумби для ванної кімнати та інші мебельні предмети повинні володіти певними характеристиками, що забезпечать їм якісну та довготривалу службу.

 

Основні критерії вибору

Оснастити своє житло, в тому числі кімнату чистоти та гігієни, кожна людина бажає оригінально, зручно, комфортно та практично. Тому вибираючи шафки, тумбочки або пенали для ванної кімнати, покупці звертають насамперед увагу на такі критерії, як:

 

   -   Комплектація. Встановлюють шафки у ванну, пенали, тумби, ящики для білизни та багато іншого. У нашому магазині «Долар» є будь-які предмети - від дзеркала або тумби з раковиною до багатофункціональних гарнітурів. Крім окремих товарів у нас представлені готові меблеві комплекти, виконані в єдиному стильовому рішенні. Комплект можна доповнити тими чи іншими предметами інтер'єру.

 

   -   Матеріал. Специфіка середовища (висока вологість) визначає характеристики матеріалу. Тумбочки для ванної кімнати та інші мебельні предмети виготовляється з вологостійкого ДСП, МДФ, скла, масиву дерева. Матеріал забарвлюється, покривається плівкою або шпоном.

 

   -   Вартість. В залежності від своїх уподобань можна вибрати елементи інтер'єру від економ-до преміум-класу. Пенали для ванної кімнати та інші предмети від європейських, азіатських і російських виробників, безумовно, дещо різниться за вартістю. Дуже вигідно виглядає в цьому світлі вітчизняні меблі. В її вартість практично не входять витрати на транспортування.

 

Стильне та недорого оформлення інтер’єру

Оформлення інтер'єру ванної - питання непросте та кропітке. Кожен бажає вирішити його самим доступним та оригінальним варіантом. Дизайнерські рішення, представлені в нашому інтернет-магазині «Долар» легко його вирішують самим оптимальним способом. Представлені у нас колекції можуть задовольнити будь-які ваші потреби в оформленні приміщення. Асортимент продукції настільки широкий, що унікальність вашої ванни буде залежати тільки від потреб та можливостей. У нас можна оригінальне дзеркало у ванну купити за достатньо низкою ціною, а також різні мебельні предмети та елементи.