Йоржики

Йоржики підвісні та підлогові для унітазу всіх типів та матеріалів

Параметри фільтру

Ціна

грн.

від

до

1438
2655
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Колір
Вид установки
Матеріал
Сортування
Відображати:
На складі compare
Йоршики для унитаза Grohe Essentials (40374001)
Код товару: 12274815
  • Вид установки: Підвісний
  • Колір: Білий
  • Матеріал: Метал • Скло

+

-

2,655.00 грн.
Немає на складі compare
Йоржик IMPRESE HRANICE 150100
Код товару: 13298543
  • Вид установки: Підвісний
  • Колір: Білий • Хром
  • Матеріал: Скло

+

-

Нема на складі

Йоржики для туалету – надійні санітари вашого унітазу

Чистота – запорука здоров’я. Ця прописна істина актуальна у всі часи. Як відомо, у ванній кімнаті епіцентром розмноження бактерій є унітаз, тому дуже важливо тримати його у чистоті і якомога частіше обробляти антисептичними засобами. У таких випадках нам стають у пригоді йоржики для туалету. Сам йоршик являє собою щітку на довгій палиці (до 50 см) із волокнами з синтетичного матеріалу. 
 
За методом кріплення ці щітки можна умовно поділити на:
 
- ті, які знаходяться на підлозі,
- настінні,
- підвісні.
 
Найпростішими є йоршики із чашкою-відстійником. Чашка ставиться в будь-яке зручне місце, виконує роль підставки і водночас приймає в себе брудну воду із щітки. Така конструкція досить поширена, але має суттєвий недолік. Щітка постійно перебуває у воді, що сприяє розмноженню цілого ряду бактерій. 
 
Настінний йоршик мало чим відрізняється від підлогового. Основною відмінністю є те, що чашка кріпиться на стіні за допомогою кріплення.
 
Підвісні йоржики для унітазу найбільш гігієнічні, оскільки  конструкція підставки передбачає те, що щітка знаходиться у повітрі, а чашка знаходиться трохи нижче і приймає в себе краплі брудної води.
 

Йоршики для унітазу: найнижні ціни та найкраща якість - у нашому інтернет-магазині

 
Ціни на йоршики для унітазу досить різні: вони залежать від фірми виробника та матеріалів, із яких йоршик виготовлений. Найдешевшою можна вважати пластикову щітку для унітазу. Більш дорогими є йоршики із нержавіючої сталі або хромовані, вони естетично краще виглядають та прослужать набагато довше. Більш сучасні моделі йоршиків можуть виконувати кілька функцій, наприклад у конструкції підставки може бути тримач для бумаги та ін.
 
Силіконові йоршики найбільш зносостійкі. Вони з’явились порівняно недавно, але завдяки міцності матеріалу здобувають все більшу популярність. Щітки із силікону краще чистять унітаз і при цьому довше тримають форму. 
 
В нашому інтернет-магазині ви зможете купити якісний йоршик за доступною ціною. Асортимент досить широкий, тому у вас буде можливість підібрати найкращий варіант ціни і якості. Доставка здійснюється по всій Україні, пріоритетними є міста Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Вінниця та ін.