Блендери

Побутові блендери для кухні. Ручні, стаціонарні та подрібнювачі

Параметри фільтру
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Кількість швидкостей
Тип
Матеріал ніжки блендера
Потужність, Вт
Сортування
Відображати:
На складі compare
Bosch MSM 64010
Код товару: 15623609
  • Кількість швидкостей: 1
  • Матеріал ніжки блендера: Пластик
  • Потужність, Вт: 300 - 499
  • Тип: Ручний

+

-

1,198.75 грн.

Якщо навколо називають вас гуру по різноманітним найсмачнішим стравам, і ви справляєтесь з будь-якою забаганкою кожного члена члена сім’ї, або друзів, то на кухні вам ніяк не обійтись без «чарівного інструмента». Таким приладом є блендер, який допомагає подрібнити будь-який продукт: м'ясо, овочі, кавові зерна, горіхи,а також він збиває найсмачніший коктейль або мус, вимішує тісто або робить пюре. Доступно купити різноманітні прилади відомих бренді, наприклад блендер saturn в Івано-Франківську. Наш магазин «Долар» допоможе вам здійснити оптимальний вибір та покупку.

Основний різновиди блендерів в асортименті

Шукаєте де можна купити по доступній ціні блендер braun в Івано-Франківську або іншого відомого виробника? Наш інтернет-магазин представляє до уваги покупців даний кухонний прилад різноманітних брендів двох основних типів по способу використання:

·         Стаціонарні. Такі моделі без зайвої допомоги подрібнюють, збивають і перемішують продукти у великих кількостях. Людина безпосередньо не приймаєте участь у процесі. Ви вибираєте необхідний режим, натискаєте потрібну кнопку – і все готово. Найчастіше стаціонарні моделі використовують для колки льоду, змішування коктейлів та збивання білків. Однією з приємних переваг таких моделей є функція самоочищення (в блендер заливається вода, ви включаєте його і чекаєте поки він сам себе очистить). Таким чином, відсутній риск поранитися, ви не буде страждати від порізів гострих ножів. Вибирає не тільки блендер bosch Івано-Франківськ, а і моделі даного типу від інших виробників.

·         Ручні або занурювані. В процесі саме ви керуєте, тримаючи такий кухонний прилад в руці. Дані моделі розраховані на менший об’єм продуктів, але вони без всіляких проблем подрібнюють навіть тверді продукти (кавові зерна, найтвердіші овочі, сухарі). Також таку прилади часто використовують у сім’ях, де нещодавно з’явилась маленька дитина. Вона потребує першого прикорму у виді пюре та каш, а занурювальний тип за лічені секунди допоможе вам з такими стравами. Також він дуже добре справляється з задачею зробити з м’яса фарш. Окрім цього на даний тип ціна блендерів Івано-Франківськ дуже приємно здивує.

Важлива характеристики кухонного приладу

Ви плануєте придбати блендер zelmer в Івано-Франківську чи можливо іншого бренду? Окрім вибору типу його роботи та додаткового функціоналу, обов’язково слід детально ознайомитися з характеристиками та потужністю приладу. Робота на великій швидкості відбувається тільки з високо потужними інструментами. Універсальним варіантом вважаються моделі, які сягають позначок від 300 до 600 Вт. А як доповнення, блендери мають функцію імпульсу (включення на пару секунд) та кілька швидкостей.

Купує також блендер moulinex Івано-Франківськ або інших марок, які мають додаткові функції у вигляді різних насадок. Якщо для вас важливим питанням являються насадки, то у нас можна знайти моделі з різними кількостями (від 2 до 8). Найголовнішою та корисною вважається насадка-ніж., а інші вибираються  за вашим побажанням. Це можуть бути віночок для збивання (а іноді декілька варіацій), подрібнювач, вакуумний насос, ніж для колки льоду і інші. Доступно вибрати на придбати зелмер блендери Івано-Франківську з різноманітним корисним функціоналом, який значно полегшить процес приготування вишуканих страв.

Зручна та максимально швидка покупка

Купити блендер vitek Івано-Франківськ або будь-яку іншу модель, що вас зацікавила, можна у нас на сайті. Зручна пошукова система та наявність фільтрів для асортименту продукції дозволяють швидко знайти ту модель кухонного пристрою, яка вас цікавить. Ви можете вибирати потрібну потужність, функціонал, фірму-виробника, цінові межі – система фільтрації видасть заданий перелік товару. Якщо виникнуть якість труднощі або питання, професійні менеджери нашого інтернет-магазину завжди з задоволенням допоможуть вам. Вони запропонують декілька оптимально відповідний вашим вимогам та бажанням кухонний пристрій.

Щоб стати власником «чарівного інструменту», достатньо зробити замовлення на сайті, або зателефонувати і ви можете купити різних брендів, наприклад блендер redmond в Івано-Франківську. Ми здійснюємо гарантовану та надійну доставку покупки в Івано-Франківськ, Калуш, Верховина, Тернопіль, Львов, Чернівці, Ужгород, Луцьк, або будь-яке інше місто України. Ми працюємо так, щоб усі наші клієнти, у різних точках України, почувалися комфортно та безпечно, а при отриманні їх вражали тільки емоції радості і щастя.