Ваги підлогові

Електронні і механічні підлогові ваги для побутового використання

Ви любите слідкувати за своїм зовнішнім виглядом та ідеальними розмірами тіла? Ви прагнете стати ще стрункішою, красивішою та взагалі здоровою людиною? Авжеж, ідеальних людей та зовнішніх даних не буває, але за прагнення до краси вас будуть тільки поважати. Щоб слідкувати за своєю фігурою та контролювати масу тіла, вам знадобиться спеціальний предмет – ваги підлогові. Цей компактний побутовий прилад необхідний в кожній сім’ї, для кожної люди. Адже правильна вага – це не лише прекрасні зовнішні дані, а це також здоров’я та самопочуття.

Де краща купувати ваги підлогові?

Бажаєте купити ваги підлогові тефаль в Івано-Франківську за прийнятною ціною. Як це зробити швидко, вигідно, не затрачаючи на процес пошуку, вибору та покупки багато часу та надлишкових коштів? В цьому допоможе наш інтернет-магазин «Долар», який спеціалізується на якісній, оригінального виробництва техніці. Вам не требу нікуди їхати, відвідувати велику кількість магазинів, порівнювати ціни. Все це легко та доступно можна зробити і вдома, сидячи за монітором та відвідуючи сайт нашого інтернет-магазину.

Зручна система навігації по сайту дає можливість без труднощів вибрати оптимальну модель будь-якої техніки. Фільтра допомагають сортувати товар по брендам, ціновим межам, дизайну, матеріалу корпусу, додатковому функціоналу. Це дозволяє швидко вибрати саме ту модель та варіант, який вам необхідний. При цьому до вашої уваги представлені всі технічні дані та характеристики.

Переважні характеристики основних видів

В нашому інтернет-магазині до вашої уваги представлені по самій лояльній ціні ваги підлогові saturn в Івано-Франківську, а також різноманітні моделі інших відомих виробників. В широкому асортименті та завжди в наявності є різноманітні моделі стандартних механічних та електронних ваг різних брендів.

Щодо переваг механічних, так це переважно невисока ціна, строк експлуатації дуже довгий, стійкість до механічних пошкоджень, здатність витримувати велику масу. Переваги електронних ваг – низька погрішність, яка дозволяє показувати майже точну вашу масу, а також широкий функціонал.

Функції, які можуть включати в себе електронні моделі:

1.     Вбудований пристрій пам’яті, що відстежує динаміку змін у вашій масі за останній період.

2.     Кілограми, що вимірюються, можуть досягати числа 160, іноді навіть вище.

3.     Функція визначення члена сім’ї. Тобто, якщо вся ваша родина вже деякий час відстежує зміни своєї маси, то пристрій може визначити, хто саме зараз знаходиться на вагах.

4.     Деякі моделі визначають пропорціональне відношення жиру та м’язової тканини у вашому організмі. Це корисна функція, коли цілеспрямовано хочеш схуднути.

5.     Наявність Body Mass Index фактору. Він визначить вашу ідеальну масу, яка повинна бути, враховуючи дані про зріст, специфіку організму, стать та вік.

6.     Автоматичне включення і виключення через деякий час після використання.

7.     Різноманітні системи виміру.

8.     Корпус, що захищає від вологи. Така модель ідеально підійде, якщо ви хочете встановити її у ванні.

Цікавить, з чого виготовлений корпус тієї чи іншої моделі? До вашої уваги повні дані та детальні характеристики, які ви можете продивитися на сторінці кожної моделі. Переважно, корпуса виготовляють з пластику, рідше зі скла чи металу.

Найкраща та вигідна покупка

Купити ваги підлогові redmond Івано-Франківськ по самій приємній ціні можете у нас. Це не займе багато  часу, але вибраним та отриманим товаром ви обов’язково будете задоволені. Адже ми гарантуємо якість та надійність приладу, зручність доставки. Наша компанія переправляє весь асортимент по території України. Головна вигідність в тому, що ми пропонуємо вам доступні такі «солодкі» ціни. Якщо у вас виникає питання щодо будь-якої моделі товару, можете звернутись до наших досвідчених фахівців, які швидко нададуть допомогу та всю необхідну інформацію по телефону, або через електронну пошту. Купуйте найкращі та надійні моделі по самим вигідним цінам – контролюйте свої кілограми, красу та здоров’я.

Ця категорія порожня.