Тени до рушникосушок

Білі і хромовані тени для рушникосушок різної потужності

Параметри фільтру

Ціна

грн.

від

до

1694
1854
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Колір
Потужність Вт
Сортування
Відображати:
На складі compare
Тен для рушникосушки прямий хром Heatpol GTM 600W GTM 0.6N
Код товару: 11529617
 • Колір: Хром
 • Потужність Вт: 600

+

-

1,853.60 грн.
На складі compare
Тен для рушнокусушки прямий хром Heatpol GTM 300W GTM 0.3N
Код товару: 16128086
 • Колір: Хром
 • Потужність Вт: 300

+

-

1,846.60 грн.
На складі compare
Тен для рушникосушки прямий хром Heatpol GTM 900W GTM 0.9N
Код товару: 10399595
 • Колір: Хром
 • Потужність Вт: 900

+

-

1,772.18 грн.
Немає на складі compare
Тен для рушникосушки прямий білий Heatpol GT 600W GT 0.6N
Код товару: 10645447
 • Колір: Білий
 • Потужність Вт: 600

+

-

Нема на складі
Немає на складі compare
Тен для рушникосушки прямий білий Heatpol GT 300W GT 0.3N
Код товару: 53559083
 • Колір: Білий
 • Потужність Вт: 300

+

-

Нема на складі
Немає на складі compare
Тен для рушникосушки прямий білий Heatpol GT 900W GT 0.9N
Код товару: 16050668
 • Колір: Білий
 • Потужність Вт: 900

+

-

Нема на складі

Тени для рушникосушок – захист від холодної погоди в неопалювальний сезон та комфортне кори стування

Загальновідомо, що рушникосушка повинна функціонувати круглий рік і вносити свою лепту у створення комфорту ванної кімнати. Але що робити, якщо ваша рушникосушка підключена до централізованого опалення або системи опалення будинку із твердопаливним котлом? Після закінчення опалювального сезону і настання тепла на вулиці опалювати всю систему заради єдиної рушникосушки невигідно. У таких випадках тени для рушникосушок стануть для вас справжньою знахідкою. Вони подарують комфорт, а також зможуть зігріти ванну кімнату, коли погода буде прохолодною. Також ці прилади прекрасно будуть функціонувати у дачних будиночках, у яких далеко не завжди є газове або будь-яке інше опалення.
 
Класичний тен для рушникосушок являє собою спіраль нагрівання, яка знаходиться у металічному корпусі. Металічний корпус захищає спіраль від вологи і механічних пошкоджень. На сучасні тени для рушникосушок ціна може бути вищою, але натомість у них є чимало корисних функцій. Всі тени, які продаються у нашому інтернет-магазині, адаптовані до напруги в українській мережі та стійкі до її перепадів.
 
Обираючи тен, перш за все потрібно визначитись із потужністю цього дивайсу. Якщо вам потрібно використовувати рушникосушку лише за прямим призначенням, тобто для сушіння рушників та білизни, тоді вам підійде тен із мінімальною потужністю 300 ват. Але бувають випадки, коли потрібно підтримувати сталу температуру у ванній кімнаті за допомогою рушникосушки. Тоді потужність потрібно обирати відповідно до величини ванної кімнати.
 
Майже всі моделі тенів, які ми пропонуємо, мають терморегулятори, що запобігають перегріванню, а також обладнані запобіжниками, які вимикають виріб, якщо води в радіаторі для сушіння недостатньо. В наш асортимент входять тільки перевірені бренди, як Heatpol і MARIO, які зарекомендували себе надійною електричною технікою і користуються повагою на тільки українських, але й європейських споживачів.
 
Купити тен для рушникосушки з відмінною якістю і помірною ціною можна на нашому сайті. Гарантійний термін тенів становить не менше 12-ти місяців, але як показує практика їх експлуатації, працюють вони набагато довше.
 
Вирішивши купити дані вироби у нас, ви не матимете проблем із доставкою. Співпраця з основними фірмами-перевізниками дає нам можливість доставляти покупки у Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Вінницю, Тернопіль та інші куточки України.