Водопостачання

Якісне водопостачання – надійна продукція для монтажу

Водопостачання є важливою складовою загального комфорту і затишку в будинку чи квартирі. Але простої наявності точки із подачею води в сьогоднішніх умовах недостатньо. Сучасне водопостачання неможливо уявити без розгалуженого водогону, який би забезпечував безперебійну подачу води у потрібні місця. 

 

Кожен тип житла, квартира чи приватний будинок, мають свої особливості у проектуванні і монтажі водогону. 

Особливості монтажу водопостачання в квартирах

У квартирах із уже виробленим ресурсом труб рекомендується просто замінити старі металічні труби на більш витривалі – такі, як поліпропіленові армовані або ті. що містять скловолокно. Також можна застосувати якісні металопластикові труби, вони теж здатні прослужити досить тривалий час. 

 

Любителям класики, які цінують надійність та довговічність, фахівці рекомендують монтувати водогін із мідних труб. Але при роботі із міддю потрібно бути готовим до значних матеріальних витрат, оскільки мідні труби і комплектуючі для них є одними із найдорожчих матеріалів. У квартирах із централізованим водопостачанням не буде зайвою установка систем від протікання, якісних кранів та фільтру очищення води.

Особливості установки водопостачання та водовідведення у приватних будинках

У приватних будинках установка водопостачання та водовідведення – більш складний процес. Насамперед тому, що потрібно продумати систему водогону від початку і до кінця. Аспектів дуже багато: від того, який насос застосувати, і до того, куди будуть зливатись стічні води каналізації. 

 

Насоси зазвичай бувають двох типів – вакуумні і глибинні. Перший тип насосів має невеликий діапазон потужності, підходить для будинків, де криниця неглибока і знаходиться недалеко від оселі. Глибинні насоси більш потужні і можуть використовуватись на значній відстані від будинку. Вони підходять для глибоких криниць, свердловин, а також широко використовуються у місцевостях, де джерело води знаходиться значно нижче будівлі. 

 

Окрім насоса, для облаштування водогону знадобиться гідроакумулююча ємність, автоматичне реле, датчик тиску і багато іншого.
Наші фахівці формували асортимент таким чином, щоб клієнти змогли придбати абсолютно все для водопостачання. Окрім широкого вибору якісної продукції, наш магазин гарантує швидку та безпечну доставку в Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Рівне, Ужгород, Черкаси, Київ, а також інші міста і районні центри України.