Труби, Фітинг, Арматура та Комплектуючі

 

Інтернет магазин dolar.if.ua пропонує високоякісні труби , фітинги,арматуру та комплектуючі для сучасних систем опалення та водопостачання.

Новітні та якісні поліпропіленові  та металопластикові труби стали справжньою функціональною знахідкою у порівнянні з своїм металевим попередником. Нові труби мають низку переваг, саме тому з кожним роком все більше споживачів обирають більш сучасний варіант  труб.

 

Перевагами поліпропіленових  труб є:

 

  -  Простий та швидкий монтаж;

  -  Не велика вага;

  -  Довговічність у використанні;

  -  Відмінна гнучкість;

  -  Відсутність шумових навантажень;

  -  Стійкість до руйнівної дії корозії;

  -  Екологічна безпечність;

  -  Висока теплоємність;

  -  Доступна цінова політика.

 

Нові та сучасні труби поліпропіленові труби є новітнім рішенням, які використовуються, як у інженерних системах житлових будинків, так і сучасних системах опалення та водопостачання. Завдяки спеціалізованим фітингам відбувається правильний та швидкий монтаж труби.

Купити труби та фітинги у Інтернет-магазині  dolar.if.ua Ви зможете переглянувши зручний каталог сайту з детальними описовими характеристиками кожного виду товарів.

 

Фітинги  – це сучасні з’єднувальні елементи, які швидко встановлюються у поворотах або ж у розгалуженнях трубопроводів. Під час зміни діаметра труби фітинги є одним з головних компонентів систем опалювальної та водопостачальної системи. Саме фітинги забезпечують повну герметичність з’єднань та істотно полегшують проведення монтажних робіт. Завдяки своїм високим технологічними можливостям фітинги значно подовжують експлуатаційний термін самого трубопроводу. Функціональність та довговічність опалювальної системи залежить від якісної запірно-регулюючої арматури.

 

Сьогодні сучасна арматура відзначається  значним спектром призначення та може виконувати, як виключно запірні або запірно-безповоротні  функції, так і запірно-регулюючі. Виключно запірною арматурою є засувки, клапани, вентилі та крани, а до запірно-безповоротньої арматури відносяться зворотні клапани. Для якісного та швидкого регулювання потоків води у трубопроводів використовується запірно-регулююча арматура. Монтаж будь-якої трубопровідної системи здійснюється з використанням всіх видів арматури. Купити фітинги, арматуру та комплектуючі Ви зможете у Львові, Івано-Франківську, Києві та в Україні в Інтернет магазині dolar.if.ua. Ціна приємно здивує а висока якість товарів від провідних закордонних брендів подарує довговічне та комфортне використання.