Інсталяційні системи

Інсталяційні системи – новітні технології для вашого санвузла

За останні кілька років світ сантехніки зробив черговий якісний стрибок у розвитку. Ванна кімната і туалет вже давно перестали виконувати суто практичну роль і стали взірцем дизайну та нових технічних рішень.

 

Як правило, в оселях пересічних українців приміщення для санвузла мають досить малу квадратуру. Саме для таких ванних кімнат рекомендується застосовувати підвісні унітаз та біде. Вони суттєво зекономлять корисну площу, а також полегшать прибирання та обслуговування.

 

Для монтажу підвісної сантехніки – як для унітазу, так і для біде – знадобляться спеціальні інсталяції, які мають вигляд стальної рами. У комплект такої інсталяції входить кнопка змиву, кріплення та звукоізолююча прокладка. Установку такої сантехніки краще довірити фахівцю, але при необхідності монтаж можна здійснити самостійно, звісно при наявності потрібних знань та інструментів.

 

Окремо слід відзначити застінні зливні бачки. Дані комплектуючі до унітазів є досить легкими у монтажі та експлуатації. У тандемі з підвісним унітазом такий бачок не псуватиме інтер’єр і в той же час виконуватиме свої прямі функції.

 

Особливості конструкції та якість деталей, із яких зроблені бачки даного типу, дозволяють виробникам давати досить тривалий гарантійний термін – до 5 років. Установка такого бачка вимагає професійних навичок. Якщо враховувати, що такі бачки зазвичай знаходяться за кахлем і при протіканні доведеться знімати плитку для ремонту, то краще довірити установку всіх фрагментів спеціалісту.

 

Кнопки для змиву продаються у комплекті з бачками, але вони не завжди підходять до інтер’єру ванної кімнати. Тому ми пропонуємо різні варіанти змивних кнопок, щоб ви змогли підібрати цю деталь відповідно до вимог інтер’єру. Також дані кнопки мають додатковий набір функцій. Основною з них є регулювання зливу, що дозволить у значній мірі зменшити використання води.

 

Окрім основних предметів інсталяції, не слід забувати про дрібні елементи систем кріплення – такі як звукопоглинаюча прокладка та комплект для кріплення інсталяції. Дані фрагменти забезпечують легку установку та комфортну експлуатацію унітазу чи біде.

 

Наш магазин слідкує за новинками у галузі сантехніки і постійно поповнює асортимент відповідно до вимог клієнтів. У нас в наявності є цілий ряд підвісних моделей біде та унітазів, а також інсталяційних систем до них. Зручна система оплати та співпраця із основними транспортними компаніями дозволяє доставити замовлення у Івано-Франківськ, Львів, Ужгород та інші міста України.