Радіатори та комплектуючі

 

 

Радіатори – це спеціальний пристрій, який є призначеним для опалення приміщень. За своєю будовою радіатор представлений у вигляді алюмінієвого конвекційно-випромінюючого приладу, який випромінює теплову енергію. Сучасні радіатори є оснащеними такими функціями, як клімат-контроль та мають новітній захист від перегрівання. Крім того, радіатори є оснащеними кількома режимами роботи та мають таймер вимкнення-включення. Таким чином, прилад ефективно працю та нагріває приміщення до обраного проміжку часу.

 

Одними з найбільш популярних приладів для безпечного нагрівання приміщення є алюмінієві радіатори. Такий вид обладнання для розповсюдження тепла має міцний алюмінієвий корпус та не велику вагу. Саме алюмінієві радіатори гармонійно поєднують естетично привабливий зовнішній вигляд та високий рівень тепловіддачі. Потужність радіаторів з алюмінію можна легко обирати змінюючи по бажанню кількість секцій. Саме завдяки відмінним теплопровідним властивостям алюмінію секційні алюмінієві радіатори дають максимальну тепловіддачу та є довговічними та функціональними приладами у використанні. З кожним роком все більше споживачів вирішують купити алюмінієвий радіатор. Це обумовлене низкою переваг, які має радіатор з алюмінію.

 

Основними перевагами алюмінієвих радіаторів є :

 

  -  Оптимальне поєднання доступної ціни та високої якості;

  -  Відмінна тепловіддача;

  -  Довговічна та функціональна робота;

  -  Елегантний зовнішній вигляд;

  -  Мала площа прохідного перетину між колекторних труб;

  -  Не велика вага;

  -  Швидкий монтаж;

  -  Високий робочий тиск;

  -  Стійкість до механічних пошкоджень.

 

Сучасні сталеві радіатори є не тільки екологічно безпечними для здоров’я, але й теплою знахідкою у прохолодну пору року. Завдяки відмінним функціональним властивостям стальні радіатори швидко розповсюджують тепло в кімнаті та надовго зберігають його. Купити сталеві радіатори – це вдале рішення для комфортного проживання. Ви зможете купити радіатори в Інтернет магазині dolar.if.ua по доступній ціні та від  відомих брендів. Нові та високоякісні радіатори представлені в нашому каталозі з детальними описовими характеристиками, завдяки чому Ви легко зможете знайти необхідну та функціональну модель приладу для ефективного опалення. Купити радіатори у Львові, Києві, Івано-Франківську не дорого Ви зможете швидко з Інтернет магазином dolar.if.ua. Крім того, Інтернет магазин dolar.if.ua пропонує високоякісні радіаторні крани.  Тепер купити радіаторні крани в Інтернет магазині dolar.if.ua Ви зможете не тільки високого рівня якості, але й за зниженими цінами.

 

Інтернет магазин dolar.if.ua – це відповідність найвищим стандартам європейської якості та більш ніж доступні ціни.