Йогуртниці

Йогуртниці зі скляними баночками для домашнього використання

Якщо у Вас є бажання приготувати свіжий і без будь-яких консервантів йогурт в домашніх умовах - то досить складно обійтися без такого зручного пристрою як йогуртниця. Купити йогуртницю за допомогою інтернет магазина Долар можна в Івано-Франківську, Калуші, Долині та інших містах України. На сторінках нашого сайту DOLAR.IF.UA представлені найрізноманітніші йогуртниці. Інтернет магазин Долар пропонує йогуртниці від провідних світових виробників.
Домашня йогуртниця може бути забезпечена пластиковими або скляними ємностями і розрахована на загальний обсяг продукту зазвичай в межах 1 літра. Також, домашня йогуртниця часто може додатково комплектуватися ємкістю для сиру. В залежності від моделі, йогуртниця може «похвалитися» таймером автоматичного відключення до 12 годин, що дозволяє виключити пристрій в призначений час, а також дисплеєм, що відображає його робочий режим.
Як правило, приготування йогурту або інших молочних продуктів за допомогою йогуртниці допоможе значно зекономити Ваші кошти. До того ж, йогурт, приготований в домашніх умовах, має незрівнянно кращими смаковими властивостями. На будь-які йогуртниці ціни в нашому магазині Долар найнижчі. Інтернет-Магазин Долар дає можливість замовити йогуртниці в Івано-Франківську. 

Ця категорія порожня.