Електричні печі

Побутові настільні електричні печі для кухні всіх типів

Мабуть самою необхідною побутовою технікою являється кухонна піч. Без неї неможливо приготувати або розігріти їжу, а це так важливо для кожної людини. Вибір даної техніки залежить від багатьох факторів, але самим головним являється приміщення, куди планується установка печі. Якщо ви маєте невелику по розмірам кухню, або любите проводити час на дачі, або являєтесь студентом, то вам необхідне оптимальне рішення, яке допоможе вирішити проблему з приготуванням їжі. Найкращим варіантом являються електричні печі. Вони є компактними та простими в експлуатації, їх зручно розміщують у будь-якому поміщенні.

Асортимент електричних печей в нашому інтернет-магазині

Вас цікавить електрична піч dex в Івано-Франківську по доступним цінам? Наш інтернет-магазин «Долар» допоможе вам зробити дану покупку. В нашому асортименту також представлені електричні печі таких торгових марок,як Delonghi, Liberty, Saturn, Scarlett. Вся продукція оригінального виробництва, доставлена напряму від виробника, тому ціни на неї досить лояльні.

В нашому магазині ви знайдете стандартні за розмірами моделі (50х50 см, 55х55 см, 50х60 см та 60х60 см). Також у деяких моделях присутні ніжки, які можна регулювати, щоб піч стояла рівно, незалежно від того, на якій поверхні вона установлена. Представлені моделі виготовлені зі склокераміки або з емалі. Ці варіанти являються зручними, легко відмиваються, та витримують високі температури, а красивий первинний вигляд буде зберігатися довгий час.

Щодо наявності конфорок, то ми представляємо вам моделі, які мають їх в кількості від двох до шести. Всі вони можуть мати середню або підвищену потужність. Конфорки бувають чавунні, серед яких є експрес для швидкого розігріву та автоматичні, що мають датчик, який визначає процес кипіння. В склокерамічних моделях установлені звичайні, індукційні та галогенові конфорки.

Якщо вас цікавить характеристики духових шаф, тов. наявності є статичні і багатофункціональні. Перший варіант більш економний, вони мають верхній і нижній нагрівальний елементи. Другий варіант працює по іншому принципу: за допомогою вентилятора відбувається розподіл гарячого повітря по всій духовці, що забезпечує надійне просмаження всієї страви. Також в них можна розморожувати продукти, готувати дієтичні блюда на паровій бані та використовувати функцію грилю.

Додатковий та необхідний функціонал

Представлені в асортименті нашого магазину моделі електричних печей мають додатковий та корисний функціонал. Основні та необхідні такі:

·         Підсвічування в духовій шафі, щоб ретельно стежити за процесом готування страви

·         Відведення пара, щоб ручки управління не нагрівались та не забруднювались

·         Герметичність дверцят для утримання тепла всередині

·         Висувний візок для зручності загалом, таймер, який зможе сигналізувати в установлений час

·         Пам'ять приладу дозволяє «запам’ятовувати» режими приготування деяких страв

·         Індикатор тепла допоможе дізнатись, коли плита буде не гарячою, що не отримати опіків

·         Контроль кипіння і інші.

Зручність та вигідність покупки в нашому інтернет-магазині

Цікавить електрична піч dex в Івано-Франківську або інших торгових марок? Однозначно завітайте на сайт нашого магазину «Долар». Наші електричні печі без проблем знаходять собі господинь та хазяїв. Це обумовлено такими моментами:

·         Можна підібрати будь-яку модель за ціновою категорією.

·         Не треба хвилюватися за якість та надійність приладу, адже воно – відмінне.

·         Не треба переживати за доставку, адже ми доставимо вибраний вами товар у будь-яку віддалену точку України.

·         Після отримання своєї покупки ви просто насолоджуватиметесь новою, зручною та надійною технікою.

Купуйте якісні електричні печі в нашому магазині, економте свої кошти та отримуйте в експлуатацію надійну техніку. Готуйте в радість в будь-яких умовах за допомогою компактних, функціональних та зручних кухонних печей. 

Ця категорія порожня.