Електробритви для чоловіків

Роторні та сіткові електробритви для чоловіків для сухого і вологого гоління

Електробритва дарує чоловікам доглянутий вигляд

 

   Необхідним аксесуаром чоловічої косметички є електробритва. Це безпечніший та практичніший засіб для гоління, ніж одноразовий станок. І незважаючи на те, що чоловіки по-різному ставляться до процесу гоління, вимога у них одна – щоб результат був відмінний, а бритва довго працювала.

 

   Звичайно, можна користуватися звичним станком і навіть досягти ефекту гарного гоління, але чи так все просто? Радіючи, що обличчя після гоління станком гладеньке і без подразнень, не варто забувати, що повністю очищена шкіра стає чутливою до зовнішніх подразників. Тому, краще купити електробритву і насолоджуватися голінням, під час якого не виникає безпосереднього контакту шкіри і леза. Адже леза мають спеціальний захист, який не впливає негативно на кінцевий результат. Електробритви для гоління можна використовувати як при сухому голінні, так і при зволоженому.

 

   Вибираючи прилад для гоління, треба враховувати тип шкіри. Якщо шкіра чутлива, то краще користуватися бритвою з висувним триммером. Також треба зважати, при яких обставинах буде використовуватися електробритва. Якщо чоловік часто їде у відрядження чи інші поїздки, то йому зручно буде мати при собі бритву із додатковим акумулятором, який можна напередодні зарядити. Важливою є система автоматичної очистки, яку представляють електробритви PHILIPS. Незалежно від того, якою фірмою представлена електрична бритва для гоління, ціна відповідає якості та можливостям покупця.

 

Електробритви для різних умов гоління

 

   Якщо розглядати види побудови, то чоловічі електричні бритви поділяються на сіткові і роторні, тобто в них ріжучий механізм різних типів. Сіткові електробритви для чоловіків мають ножі, які рухаються за сіткою. А в роторних приладах використовується обертальна система з ножами, прихованими за круглою поверхнею. Чоловічі електробритви цих видів мають свої переваги і недоліки. Наприклад, серед різних моделей електробритви Braun є роторні, при голінні якими можна користуватися водою. А є сіткові – при голінні вони ніколи не викликають подразнення.

 

   Не обов’язково відвідувати безліч спеціальних магазинів, щоб купити електробритву. У нас є доставка по Україні всіх видів електробритв. Це спрощує процедуру купівлі, незалежно від того, в якому місті ви проживаєте (Івано-Франківськ, Львів, Київ).

  Якщо вам потрібна електробритва ціна залежить від її класу, типу і можливостей. При покупці обов’язково треба враховувати всі ці показники. 

Ця категорія порожня.