Каналізація

Система каналізації - невід'ємна складова сучасних осель, будинків, об’єктів та поселень. Її важливість полягає в тому, що вона відводить відпрацьовані води від джерел споживання до очисних споруд. Від ванн, раковин, пральних машин і унітазів рідини виводяться за межі будинку. Це означає, що можливе зростання популяції бактерій в приміщенні запобігли, гігієнічна чистота забезпечена. В наш час має різні каналізація ціни та представлена в широкому асортименті на відповідному ринку.

Основні різновиди

Каналізація розділяється на зовнішню та внутрішню. Внутрішня здійснює відведення води від побутових джерел споживання. Зовнішня відводить рідини від будинків, а також реалізує збір, транспортування дощової води з вулиць міст та поселень.

 

Особливості внутрішньої каналізації

Каналізаційні труби для відводу води в будинках, квартирах відрізняються діаметрами і деякими іншими характеристиками від труби для зовнішньої каналізації. Так, наприклад, вони мають один шар замість двох-трьох у зовнішніх труб.

 

Труби для внутрішньої каналізації можуть бути виготовлені з полівінілхлориду (ПВХ) або поліпропілену (ПП). Найчастіше каналізаційні труби виготовляються з полівінілхлориду - для побутових потреб його цілком достатньо. До ПВХ-каналізації можна підключати пральні та посудомийні машини. Різниця у них в температурі, яку вони витримують:

ПВХ-труби здатні функціонувати при температурах до 60 градусів за Цельсієм, на короткий час - при 90. Поліпропіленові вироби витримують більш високу температуру - до 90 градусів.

 

Каналізаційні труби можуть кріпитися зварюванням, фітингами або розтрубами. Іноді зварювання використовують додатково при з'єднанні фітингами або патрубками. Відрізнити каналізаційні труби для внутрішнього монтажу від труб для зовнішнього можна за кольором - «внутрішні» мають сіре забарвлення, «зовнішні» - помаранчеву.

 

Особливості зовнішньої каналізації

Каналізаційні труби для водовідведення зовнішнього експлуатуються в більш суворих умовах. На них діє тиск ґрунту, волога і т. П. При цьому вони повинні нормально табезперебійно функціонувати. Щоб забезпечити трубах довгу службу без необхідності ремонту, слід застосовувати міцні корозійностійкі матеріали. Одним з таких є полівінілхлорид. Він не тільки витримує великі механічні навантаження, але і досить доступний для придбання. Каналізаційні труби з ПВХ не накопичують на своїх стінках будь-які відкладення. Отже, потоку води нічого не перешкоджає. Каналізація в таких умовах функціонує нормально.

 

Основні сполучні єлементи

Щоб реалізувати систему каналізації,необхідно використовувати додаткові сполучні елементи - фітинг до зовнішньої каналізації або внутрішньої. Ці деталі призначені для розгалужень, поворотів і переходів магістралі з одного діаметра на інший. Відведення труб може здійснювати коліно з різним кутом нахилу, трійник сантехнічний, редукція або хрестовина - все це види фітингів, які можуть знадобитися при установці полівінілхлоридних або пропіленових труб для водопостачання.

 

Вас цікавить запит в пошуковій системі «труби пвх ціна Івано-Франківськ»? Вам необхідно робити ремонт та ви не знаєте яка на дренажні труби ціна? Вам треба придбати все необхідне для каналізації по розумним цінам? Тоді завітайте на сайт нашого магазину «Долар». Все необхідне та за розумними цінами ви купите тут.