Котли та аксесуари

Кілька слів про котли

Твердопаливні котли – це спеціалізовані пристрої, які є призначеними для швидкого утворення та передавання теплової енергії теплоносіям, для якісного опалення будь – яких територій. За своєю будовою твердопаливний котел складається з надміцного бункера та механізму шнекової подачі. До спеціального пальника шнеком підводиться паливо, яке може бути різних видів. Одним з найпопулярніших видів палива для твердопаливних котлів є пелети та вугілля. Однак сучасні твердопаливні котли є адаптованими для такого палива, як деревина. Одною з переваг твердопаливних котлів є екологічно чисте спалювання  та максимальна безпечність під час використання. Нові твердопаливні котли відзначаються високою автоматизацією та простотою у використанні.  Для додаткового рівня зручності на твердопаливних котлах від відомих фірм-виробників встановлюються спеціальні датчики, які відслідковують та контролюють температурний діапазон води у середні котла. Такий датчик надійно з’єднюється металевим ланцюжком з заслінкою повітря. Таким чином, коли температура води перевищує норму, заслінка автоматично закривається та процес горіння значно уповільнюється. Доступна ціна, низька вартість палива та економність у використанні зробили твердопаливні котли вдалим вибором  для безпечного та довговічного використання. Купити котли в Інтернет магазин dolar.if.ua Ви зможете на всій території України.

 

Котли газові – це функціональні та естетично привабливі пристрої, які швидко та безпечно опалюють приміщення будь – якого цільового призначення. Монтаж електричних котлів не потребує багато простору та відбувається дуже швидко. Завдяки сучасній системі керування такий вид котлів працює без додаткових шумових навантажень та без потреби у ремонтних або реставраційних роботах на протязі багатьох років.

 

 

 

Котли електричні є одним з найзручніших варіантів опалення будинку. Перевагами газових котлів є можливість ефективно працювати без електроенергії та на відміну від твердопаливних котлів, не варто постійно підкидувати паливо. Завдяки залученню новітніх технологій виробництва, газові котли дозволяють значно заощадити на використанні газу. Газові котли є функціональними та дуже економічними у використанні, саме тому з кожним роком все більше людей обирають саме такий вид опалення приміщень. При правильному монтажі та вірному виборі конденсаційні газові котли будуть працювати на 30% економніше у порівнянні з класичними газовими котлами. Купити електричні та газові котли високої якості Ви зможете на всій території України з Інтернет магазином dolar.if.ua. Завдяки зручній фотогалереї Ви швидко зможете обрати та купити котел потрібної моделі з необхідною сертифікацією від відомого виробника.