Про нас

Чому саме ми?

Інтеренет-магазин Dolar.if.ua має не досить великий вік, але вже зайняв високі лідируючі позиції, визнані покупцями, дійсно якісного, надійного та комфортного інтернет-магазину. Це все досягається виконуючи прості, але в той час важливі, навіть правильніше - необхідні, стандарти та принципи роботи з клієнтами.

Чому ж краще всього купувати саме в інтернет-магазині DOLAR.IF.UA ? Для відповіді на це питання давайте просто розглянемо декілька найбільш суттєвих факторів (чинників), які спонукають клієнта вибрати саме інтернет-магазин DOLAR.IF.UA:

 

1. Зручно.

Ми позбавимо Вас від необхідності багатогодинного ходіння по магазинах і підбору потрібних Вам товарів. Зробити покупку в магазині простіше простого - Ви заходите на наш сайт або телефонуєте, вибираєте товари, робите замовлення - а ми доставляємо його прямо до вас додому або в офіс. Доставка замовлень здійснюється навіть по всій області та Україні.

 

2. Професійно.

Співробітники інтернет-магазину - досвідчені фахівці у сферах електронної комерції і високих технологій. Вони з легкістю надають Вам всю необхідну інформацію і допомагають зробити правильний вибір. Ви можете розраховувати на їх допомогу, консультацію також і після здійснення покупки.

 

3. Якісно.

Ставлячи бажання наших покупців на перше місце, ми пропонуємо тисячі товарів високої якості від провідних світових брендів (виробників). Всі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням спеціалізованими сервісними центрами.

 

4. Надійно.

За невеликий термін роботи на ринку України ми вже заслужили репутацію надійного бізнес-партнера і довіру безлічі клієнтів, які стали, в якійсь мірі, нашими добрими друзями. Сподіваємось, що і Ви зможете оцінити всі переваги роботи з серйозною і надійною компанією-продавцем.

 

5. Вигідно.

Ми впевнені, що Вам сподобаються наші ціни і зручність покупки товарів з доставкою, можливість покупки товарів за безготівковим розрахунком та багато інших переваг нашого магазину. Але ми хочемо нагадати Вам про головне: зробивши покупку в інтернет-магазині, Ви зберігаєте найцінніше - свій час. Приділіть цей час собі та своїм близьким, своїй роботі. Досягайте видатних успіхів, даруйте радість оточуючим Вас людям і поспішайте отримувати задоволення від життя! А наш інтернет-магазин завжди старатиметь з задоволенням Вам в цьому допомогти.

Ми піклуємось про високу якість нашої роботи то ж прагнемо приділити максимум уваги саме Вам - покупцю. І, звичайно, найприємніше коли в наших клієнтів гарний настрій, тому ми зробимо все, щоб покупка в інтернет-магазині викликала тільки приємні враження та емоції, адже нове придбання має приносити лише радість.