Димоходи

 

Димоходи  з нержавіючої сталі для твердопаливних котлів і не тільки

 

Димохід – це найважливіший елемент будь-якої опалювальної системи, який відповідає за рівень безпечності під час використання. Для того, щоб димарі відповідали загальним стандартам якості їх виготовляють з спеціалізованої нержавіючої сталі. Труби з нержавіючої сталі відзначаються високою жаростійкістю, завдяки чому такий механізм може коректно працювати десятиліттями.

За своїм конструкційним особливостям димоходи бувають одностінними та двостінними. Обидва варіанти димоходу виконують захисну функцію від накопичення результатів горіння та сприяють покращенню тяги. Двостінні димоходи відмінно підійдуть для облаштування з зовнішньої сторони будівлі, а одностінні обирають для прокладання виключно всередині приміщення.

Основним призначенням димоходів є якісне відведення не тільки диму, але й сажі та попілу, завдяки чому зберігається абсолютна екологічна безпека та досягається ефективність горіння. Сучасні димоходи з нержавійки гармонійно поєднують у собі високі функціональні можливості та довговічну роботу. Такі димарі легко монтуються та підходять для будь-якого опалювального обладнання. Труби з нержавійки володіють такими перевагами, як універсальність, довговічність, надійність, а також мають доступну цінову політику.  Додатковою перевагою димарів з нержавійки є різноманітна конфігурація, завдяки якій таку конструкцію можна встановити у опалювальну систему будь-якої складності.

 

Димохідні системи

 

Димохідні системи з нержавіючої сталі відзначаються своєю універсальністю та можуть функціонувати з будь-яким опалювальним обладнанням. Крім того, такі димоходні системи не займають багато площі та швидко встановлюються. Димарі з нержавійки створюються з використанням модульних складових, саме тому такі труби мають не велику вагу та розміри. Таким чином, можна легко створити надійні та індивідуально підібрані димарі не тільки для твердопаливних або газових котлів, але й для камінів.

Монтаж труб з нержавійки легко можна реалізувати навіть у вже створених будівельних конструкціях, навіть в тому випадку коли опалення у споруді було не передбаченим. Таким чином такі димові конструкції є відмінним рішенням для щойно збудованих новобудов.

 

Купити якісні та не дорогі димарі для котлів у Івано-Франківську Ви зможете звернувшись, до фахівців Інтернет супермаркету dolar.if.ua. Ми гарантуємо більш ніж доступні ціни, оперативну доставку та високу якість димарів.