Інфрачервоні обігрівачі

Потолочні та підлогові інфрачервоні обігрівачі для дому та службових приміщень

Надзвичайна економія та зручність при використанні інфрачервоних обігрівачів

Обираючи спосіб опалення будинку, квартири, офісу чи іншого приміщення, слід більш детально ознайомитись із приладами, які зігрівають приміщення за допомогою електроенергії.

Інфрачервоні обігрівачі вважаються на сьогодні одними з найекономніших опалювальних приладів. Принцип роботи такого обладнання полягає в тому, що обігрівається тільки той об’єкт, на який спрямоване тепло з керамічної поверхні інфрачервоних обігрівачів, при цьому все повітря не обігрівається. Тому такі обігрівальні прилади використовують як для маленьких площ, так і для великих приміщень, де звичайний масляний радіатор чи тепловентилятор не справиться. 

Найбільш економними є інфрачервоні обігрівачі панельної форми. При мінімальному споживанні електроенергії вони найефективніше віддають тепло. 

Нагрівальні панелі мають два види передачі тепла:

  1. конвективний,
  2. довгохвильовий інфрачервоний. 

Переваги використання інфрачервоних обігрівачів

Інфрачервоні обігрівачі мають ряд переваг у порівнянні з іншими опалювальними приладами. 

• Економічність. Вважається, що обігрівачі інфрачервоні в два рази економніші за конвектори та електричні котли.

• Екологічність. Інфрачервоні обігрівачі не спалюють кисень та не сушать повітря, також не мають неприємного запаху.

• Безпечність. Нагрівальний елемент закритий від зовнішнього впливу і знаходиться у металевому корпусі.

• Якість і доступність. Найкраще обирати інфрачервоні обігрівачі відомих виробників, щоб вберегтися від неякісних підробок. Одним із лідерів продажів є інфрачервоні обігрівачі ufo, що стали такі популярні завдяки ідеальному співвідношенню ціни та якості. 

Інфрачервоні обігрівачі: ціна – найкраща, якість – найвища

На сьогодні є широкий асортимент обігрівальних приладів такого типу, тому купити обігрівач інфрачервоний – не проблема. При покупці обов’язково проконсультуйтеся зі спеціалістом, щоб підібрати саме той обігрівач, який найкраще підійде для вашого приміщення. 

Вигідні пропозиції та доступні ціни на вас чекають в інтернет-магазині dolar.if.ua. Швидка та якісна доставка замовленої продукції гарантована в Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Вінницю, Рівне та інші міста України. У нас – інфрачервоні обігрівачі, ціна на які вважається найвигіднішою в Україні. 

Ця категорія порожня.