Гідромасажні ванни

Акрилові гідромасажні ванни всіх типів. Прямокутні, кутові, асиметричні

Параметри фільтру
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Ширина, см
Форма
Тип масажу
Довжина, см
Сортування
Відображати:
Немає на складі compare
Ванна гідромасажна VOLLE 12-88-102/R
Код товару: 91646945
  • Довжина, см: 170-179
  • Тип масажу: Гідромасаж
  • Форма: Асиметрична права
  • Ширина, см: 71-80

+

-

Нема на складі

Корисний та приємний гідромасаж у вашому домі

   Гідромасажні ванни стали популярними через свою позитивну дію на організм людини. Завдяки струменям води, які потрапляють на тіло, покращується кровообіг, тонізується шкіра і м’язи. А для жінок приносить особливу користь – допомагає боротися з целюлітом. Для того, щоб мати можливість приймати ванну частіше, ніж згідно записів до салону, слід придбати її додому. Це не так дорого, як виглядає на перший погляд. А от у домі гідромасажна ванна стане незамінною річчю.


   Є кілька видів гідромасажних ванн. Кутові гідромасажні ванни можуть містити не тільки функції водяного масажу, а й аеромасажу. Форсунки для масажу розташовані в зоні спини, ніг, боків і на дні ванни. Крім стандартних моделей можна замовити ванни із спеціальними підголівниками, підсвіткою чи хромолампою, із підставками для гелів та шампунів. Кнопки для керування всіма видами масажу розташовані на зручній відстані одна від одної та від користувача. Візуально здається, що це дуже компактні ванни, а насправді в них поміщається до 250 літрів води.

Класичний варіант – прямокутні гідромасажні ванни. Їм надають перевагу тому, що:


- прямокутна форма дозволяє розмістити ванну в зручному місці;
- незважаючи на свою простоту вони досить комфортні;
- представлені різними варіаціями класичного дизайну.


   Асиметричні гідромасажні ванни створені для тих, хто хоче в усьому вирізнятися. Вони мають не тільки оригінальну форму, а й завдяки їй економлять простір ванної кімнати. Такі ванни можуть бути лівими і правими. В якості матеріалу для виготовлення ванн використовують акрил, чавун і сталь. Але найбільш поширені вироби саме із першого матеріалу. Навіть говорячи про екологію можна зробити висновок, що це абсолютно безпечний для організму сплав.


   Якщо вас цікавить, які на гідромасажні ванни ціни, то консультанти інтернет-магазину детально розкажуть про кожну модель та допоможуть обрати найоптимальніший варіант саме для вашої ванної кімнати. Адже важливо врахувати усе: і розмір, і матеріал для виготовлення, і місткість.