М`ясорубки

Побутові електричні м`ясорубки для кухні з реверсом та без

Параметри фільтру

Ціна

грн.

від

до

2659
3865
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Насадка для томатів / ягід
Функція "Реверс"
Максимальна потужність, Вт
Насадка для терки / шинкування
Продуктивність, кг.хв
Сортування
Відображати:
На складі compare
М'ясорубка LIBERTY MG-1844
Код товару: 29189288
  • Максимальна потужність, Вт: 1501 - 1800
  • Насадка для терки / шинкування: Є
  • Насадка для томатів / ягід: Є
  • Продуктивність, кг.хв: 1,6 - 1,9
  • Функція "Реверс": Є

+

-

3,864.16 грн.
На складі compare
М'ясорубка LIBERTY MG-1441
Код товару: 15175831
  • Максимальна потужність, Вт: 1200 - 1500
  • Насадка для терки / шинкування: Немає
  • Насадка для томатів / ягід: Є
  • Продуктивність, кг.хв: 1 - 1,5
  • Функція "Реверс": Є

+

-

2,659.60 грн.

Якщо Ви вважаєте себе вправною господинею, яка любить на кухні творити смачні дива, то Ви гарна людина. Ви розумієте, що краще споживати натуральну їжу без ГМО та інших домішок. Ви також не фанат полуфабрикатів, тому вважаєте, що краще приготувати м'ясо самостійно? Але використовувати стару ручну м’ясорубку у століття автоматизації якось не дуже зручно…

Тому ми пропонуємо Вам великий вибір електричних м’ясорубок для подолання важких проблем без зайвих зусиль. Які переваги даного прибору? Автоматизація – найважливіша перевага. Фарш для котлет, зраз, або вареників може бути готов за пару хвилин, і це без використання Вашої фізичної сили. А також Ви зможете працювати і з овочами, різати ковбасу або сир, робити сік з фруктів і багато іншого.

Щоб зупинити свій вибір на потрібній моделі, Ви повинні ознайомитись з:

1.                  Її потужністю. Цілком достатньо буде 1000 Вт, щоб виконати будь-яке завдання. Продуктивність напряму залежить від цього показника, тому маючи таку потужність Ви зможете переробити до 1,5 кг м’яса в хвилину. Дуже вражаюче.

2.                  Матеріалом, з якого зроблена м’ясорубка. Будь яка модель в нашому інтернет магазині виконана з харчового пластику, який зможе витримувати великі навантаження, а ножі, шнек, решітки, редуктор виготовлені з високоякісної і міцної сталі. Саме таким чином, Ваш прилад виконуватиме всю необхідну роботу без проблем.

3.                  Безпечним оформленням. Якщо Ви зупинили свій вибір на м’ясорубці з нашого сайту, то не турбуйтесь про питання конструкції. Вона виконана надійно і забезпечить Вам стовідсоткову безпеку.

Якщо Ви цікавитесь додатковими функціями, то ми маємо моделі з реверсом шнека, який допоможе Вам дістати застрягле м'ясо з приладу. Також, будь-яка м’ясорубка оснащена захистом, яким не допустить перегрівання при високих навантаженнях. У деяких моделях Ви зустрінете термодатчик, який дозволить трохи охолонути Вашому приладу, а після сигналу Ви знову зможете продовжувати роботу. Для справжніх гурманів ми знайдемо м’ясорубки з насадками куббе (кеббе), які допожуть отримати порожнисті трубочки, або інше кажучи, Ви приготуєте м’ясні сосиски. Також прилад може бути оснащеним насадками для віджиму соку, нарізки овочів, шинкування, терки продуктів і багато інших.

Купуйте в нашому  інтернет магазину м’ясорубку, яка повністю буде відповідати Вашим побажанням щодо виконуваних функцій, і Ви не пожалкуєте! Бо ми гарантуємо якість, надійність приладу, а також доставку у будь-яке місто України (Івано-Франківськ, Калуш, Верховина, Тернопіль, Львов, Чернівці, Ужгород, Луцьк і інші).