Водонагрівачі, Бойлери, Баки, Буферні ємкості

Буферна ємність – найкращий спосіб економії тепла

Сучасні системи опалення дозволяють опалювати приміщення з максимальною економією. Новітні технології та якісне обладнання для опалювальних систем зроблять ваш дім теплим і затишним. 


Водонагрівачі – невід’ємна частина опалювальної системи, якщо ви хочете трохи зекономити. В цьому випадку вам необхідно придбати комбінований водонагрівач, який в опалювальний сезон не споживатиме електроенергії, а нагріватиметься від роботи котла для опалення. Окрім бойлерів непрямого нагріву, є також електричні і газові водонагрівачі, проте їх неможливо підлаштувати під роботу опалювальної системи.


Буферні ємкості - це сталеві резервуари, які акумулюють надлишкове тепло від опалювальної системи і використовують його тоді, коли виникне потреба. Їх виготовляють із якісного матеріалу - чорної сталі. Вони можуть бути з утеплювачем або без нього. Звичайно, краще придбавати водонагрівачі з утеплювачем, це дозволить утримувати теплоенергію максимальний період. 

Основні переваги використання теплових акумуляторів

Опалювальна система і буферна ємність – взаємовигідний тандем для опалення будь-якого приміщення. Використання теплових акумуляторів має ряд переваг:

 

1. Дозволяє використовувати тепло за потребою, тобто, буферні ємності акумулюють все надлишкове тепло і віддають його тоді, коли температура в приміщенні знижується. Опалювальна система в цей період може відпочивати, оскільки її роботу продовжують теплобаки. 


2. Захищає опалювальну систему від перегріву. Особливо важливим цей момент є при використанні твердопаливних котлів. Відомо, що при згорянні твердого палива виділяються такі шкідливі речовини, як смола, сірка, деякі сполуки важких металів, які згубно діють як на саму опалювальну систему, так і на організм людини. Розклад цих речовин можливий лише при високих температурах. Тому твердопаливні котли працюють переважно на повній потужності. А це в свою чергу може спричинити перегрів котла і вихід із ладу всієї опалювальної системи. Якщо ви встановите акумулюючі ємності, перегрів котла вам не загрожуватиме. 


3. Дає можливість комбінувати різні опалювальні пристрої. Встановивши буферні баки, ви можете удосконалити загальну опалювальну систему, тобто вмонтувати газові, електричні котли, сонячні колектори і при потребі переходити з однієї системи опалювання на іншу. 

На що потрібно звернути увагу при покупці акумулюючих ємностей?

На сьогодні купити теплобаки неважко, в спеціалізованих магазинах та інтернет-магазинах є широкий асортимент даної продукції. Але перш, ніж вигідно вкласти гроші в покупку, варто пам’ятати про кілька важливих моментів:

 

  1. якщо ви плануєте придбати теплові акумулятори, вам необхідно правильно підібрати літраж бака. В цьому вам допоможуть продавці-консультанти або спеціаліст, який буде встановлювати тепловий бак.
  2. придбавати теплові акумулятори краще від відомих торгових марок, щоб вберегтися від підробок.