Програматори котла

Програматори для котлів опалення бездротові та провідні

Програматори котла

Реалізувати управління газовим котлом та підвищити рівень комфорту в приміщенні створенні  програматори для котлів. Деякі моделі газових котлів комплектуються программаторами, а для інших його можна придбати окремо. Даний вид допоміжної техніки може бути сумісним лише з певними моделями або універсальним, придатним до всіх котлів або, навіть, кондиціонерів. 
 
Основні переваги використання 
Програматори для газових котлів характеризуються рядом переваг, а їх використання забезпечує такими моментами:
Реагування не на температуру теплоносія, а на температуру повітря. Лише після її зниження до певного рівня, програма тор дає команду на розпал котла. При цьому відбувається економія газу за рахунок:
- розриву ланцюга подачі газу, котел не включається кожні 5-15 хв. для перевірки температури води;
- за програмування приладу на різну температуру в різний час, що дозволить опалювати приміщення менш інтенсивно вночі або коли вдома нікого немає.
Температура в приміщенні вимірюється термостатом безперервно, що дозволяє підтримувати її на належному рівні. Як тільки температура в знижується до гранично допустимого значення, подається сигнал на включення котла, як тільки вона досягає необхідного рівня, подача газу перекривається.
Мінімальне значення гістерезису дозволить зробити перепад температур між включеннями котла мінімальними і не відчутними для людини.
Програматори газових котлів майже всіх моделей мають заводські програми і можливість самостійного програмування під потреби конкретної сім'ї. Тижневий цикл дозволяє задати комфортні температури в залежності від часу доби, робочих чи вихідних днів.
 
Вигідне та доступне придбання 
Цікавить якісний сучасний  програматор для котла опалення в Івано-Франківську по самим доступним цінам? Тоді завітайте до нашого спеціалізованого на побутовій техніці магазину «Долар». Ми пропонуємо моделі від надійного та провіреного виробника COMPUTHERM. На продаж представлені такі два основні типи програматорів:
 
Провідні. Їх установка вимагає прокладати дріт від котла до місця розташування контролера (зазвичай, спальню або вітальню);
Радіо (бездротові). Керують котлом по радіоканалу, складаються з 2-х функціональних блоків: перший - блок самого контролера з рідкокристалічним дисплеєм і клавіатурою для управління, другий - блок виконавчого пристрою.
 
Купити програматор для котла – забезпечити управління роботою опалювального пристрою, що контролює його включення і виключення, підтримуючи задану користувачем температуру для створення найбільш оптимальних і комфортних умов в приміщенні. 
Ця категорія порожня.