Кераміка (санфаянс), йоржики

Кераміка для ванни вражає різноманітністю

 

   Кераміка Івано-Франківськ включає різноманітну плитку для підлоги та стін, серед них – декорована та мозаїчна. Обставити ванну кімнату можна під будь-який обраний стиль і колір. Також кераміка для ванни представлена розкішними ваннами, умивальниками та унітазами.

 

   До окремих умивальників необхідно купляти п'єдестали. Ця, так названа ніжка для умивальника, приховує усі труби і з’єднання, створюючи естетично привабливий предмет інтер’єру. Окрім того, п’єдестал, який можна придбати з доставкою по Україні, підтримує умивальник та захищає його з’єднання від можливих зовнішніх пошкоджень.

 

Біде як пристосування для особистої гігієни

 

   Сьогодні вже нікого не здивуєш облаштованими ванними кімнатами, де є ванни та унітази. Та окрім них прихильність мільйонів здобула поява біде як одного із пристосувань гігієни. Його первісне застосування датується дуже давніми часами. Однак тільки нині біде набуває все більшої популярності серед усіх прошарків населення. Купити біде можна у будь-якому місті – Івано-Франківськ, Львів, Київ. Основна причина купівлі цього предмету – не тільки модні віяння, а й бажання постійно відчувати чистоту та підтримувати особисту гігієну.

 

   Унітаз біде зручний не тільки у використанні, а й у прибиранні. До того ж, він буває двох видів – підвісний і підлоговий. Перший зручний для вагітних і хворих жінок. Також він економить місце на встановленні. Другий вид теж поширений серед населення і має свої окремі переваги.

 

Непомітні, але важливі предмети ванної кімнати

 

   Та якщо ці речі знаходяться на найвиднішому місці, то є непомітні аксесуари, які можна й не помітити, але без них ніяк не обійтися. Зокрема сифони для умивальників. Без хороших сифонів навіть найдорожча сантехніка не буде нічого варта. Це трубка або система трубок, які відповідають за водовідвід з будинку, в якому є каналізація. Пропускають воду, яка пройшла через фільтр, не допускаючи потрапляння сміття в каналізацію.

 

   Можна купити сифони із різних матеріалів – пластикові, чавунні, нікелеві, латунні та бронзові. Зазвичай більшість покупців віддають перевагу пластиковим сифонам, оскільки вони найпрактичніші – не гниють і не піддаються впливу корозії. Та й при установці вони не потребують додаткових матеріалів. А ціна на пластикові сифони є досить лояльною.

 

   Та попри всю різноманітність вибору аксесуарів для ванни, обирати за власними вподобаннями саме покупцеві.