Побутова, Кліматична техніка

 

За останні десятки років людство значно полегшало собі життя. Навколо нас стільки можливостей, що не знаєш, за яку вхопити. Ми маємо багато вільного часу, але також багато працюємо. Життя лине безперервно, а ми навіть не помічаємо, завдяки чому воно так стрімко біжить. На секунду уявіть своє життя без сучасних технологій, без побутової техніки. Ну що? Дуже здивовані? Побутова техніка – стала невід’ємною частиною нашого життя. Саме тому, наш інтернет магазин спрямований на те, щоб і далі надавати Вам можливості, вільний час та простір.

Ми маємо багатий асортимент даної продукції, серед якої Ви знайдете такі розділи, як:

·                    Вбудована побутова техніка (варні поверхні, духові шафи, витяжки та аксесуари).

·                    Велика побутова техніка (кухонні плити, морозильні камери, посудомийні, пральні та сушильні машини, холодильники та аксесуари).

·                    Кліматична техніка (вентилятори, водонагрівачі, зволожувачі та очищувачі повітря, кондиціонери, обігрівачі та аксесуари).

·                    Посуд (каструлі, ковші, кришки для посуду, набори, ножі, сковорідки, сотейники та термобокси).

Наш інтернет магазин Dolar пропонує Вам не тільки техніку найкращої якості, а і вигідні умови придбання для покупців. Хоч ми і відкрилися нещодавно, але ціни в нас дуже привабливі, і точно нижче ринкових. Це можна пояснити тим, що ми працюємо не з посередниками, а напряму з виробниками запропонованої продукції.

Які переваги покупки побутової техніки у нас? Як сказано вище, це ціна, а також зручне та просте замовлення товару двома способами. Перший – додайте потрібний товар у кошик, та слідуйте наступним крокам. Другий – за допомогою телефону. І це все можна зробити, не виходячи з дому, та не блукаючи поверхами гучних магазинів побутової техніки.

Люди, що працюють в нас – справжні професіонали, тому якщо у вас з’явиться пару запитань, то будь-ласка, зателефонуйте, і ми Вам допоможемо! Ви зможете не тільки цікавитись товаром, що хочете купити, а також задавати питання вже після покупки, наприклад, про експлуатацію, або інше.

Ми гарантуємо Вам надійність кожного товару, підтверджуючи це гарантійним талоном. Він являється офіційним і діє від 6 до 36 місяців.

Якщо у Вас досі з’являється питання чи купити побутову техніку у нас, то не сумнівайтесь. Ви будете задоволені якісним товаром, а також зручною доставкою. Якщо Ви проживаєте у м. Івано-Франківську,у передмісті, або області, то можете отримати товар за допомогою нашої  власної служби доставки. Або вибрати компанію перевізника - Нова пошта, Автолюкс, Интайм,  Делівері, щоб вони доставили обраний товар у Львів, Коломию, Чернівці, Калуш, Київ та інші міста України.