Обігрівачі

Купити конвектор

Конвектор – це спеціалізований пристрій, основним завданням якого є обігрів не великих приміщень. Завдяки своїм компактним розмірам конвектори не займають багато місця, а теплові потужності дозволяють швидко розповсюдити тепло у кімнаті будь-якого розміру. Одним з найпопулярніших теплових обігрівачів є конвектори від відомої фірми Атлантік.

 Конвектор Атлантік гармонійно поєднують в собі стильний дизайн та значні технологічні можливості.Такі конвектори відзначаються безшумним та продуктивним режимом роботи на протязі довгих років. Завдяки природній конверсії повітря прилад  прогріває максимально швидко приміщення навіть з дуже високою стелею та довго зберігає тепло у кімнаті. Для безпечності та антитравматичності під час використання сучасні моделі конвекторів Атлантік мають закруглені кути. 

Тепловентилятор купити не дорого

Тепловентилятори водяні – це відмінне рішення для обігріву великих території. За своєю конструкцією такий тип тепловентиляторів поєднує в собі основні засади повітряного та водяного опалення. Водні тепловентилятори є представленими у вигляді металевої конструкції в середині якої є розміщеним потужний вентилятор та теплообмінник.

Купити обігрівач високої якості для обігріву будь-яких приміщень Ви зможете звернувшись в спеціалізований Інтернет-супермаркет dolar.if.ua. В нашому каталозі представлені сучасні та високотехнологічні обігрівачі від відомих закордонних фірм-виробників. Завдяки яскравій фотогалереї сайту Ви швидко зможете обрати та купити масляний радіатор, конвектор термор або ж сучасний конвектор UFO по більш ніж доступній ціні.

Інтернет-супермаркет dolar.if.ua – це якісна побутова техніка, гнучка система знижок та оперативна доставка по всій території України.