Категорії

Незамерзаюча рідина для систем опалення

 

 

 

 

Захистіть свою систему парового опалення з якісним антифризом

Парове опалення будинку – це одна з найскладніших систем у наших оселях, і вихід із ладу цієї системи тягне за собою дискомфорт та значні витрати на ремонт. Користувачі, які довго експлуатують даний тип опалення, підтвердять, що підмерзання або повне замерзання системи є основною проблемою і недоліком цього виду обігріву помешкання. 
 
Рідина для опалення здатна знизити до мінімуму вірогідність замерзання системи опалення. Якщо ви користуєтесь газовим або твердопаливним котлом, то купити антифриз для системи опалення буде правильним рішенням. Ця рідина дозволить зберігати рідкий агрегатний стан навіть при температурі -45 градусів, тому замерзання труб і котла повністю виключене, навіть при умові тривалої відсутності господарів.

Кілька незначних недоліків рідини для батарей, про які варто знати

Однак слід пам’ятати, що рідина для системи опалення попри всі свої позитивні властивості має й деякі недоліки. 
 
1. Перш за все потрібно звернути увагу на те, що рідина для опалювальних систем має у своєму складі агресивні елементи, які проникають у кожну мікрощілину в системі, що з часом може викликати протікання. 
2. Також рідина для батарей може знизити енергоефективність системи опалення в цілому, оскільки має більшу щільність, ніж вода. 
3. При використанні антифризу даного типу збільшується навантаження на насос, він повинен працювати в більш інтенсивному режимі. 
 
Всі вищезазначені недоліки більшою мірою стосуються рідин, які не пройшли сертифікацію і продаються на ринку без будь-якого маркування. 

У нашому магазині – сертифікована продукція за найкращими в Україні цінами

Якісна рідина для опалювальних систем не має таких недоліків, тому її можна застосовувати без будь-яких пересторог. Основною умовою застосування антифризу є ґрунтовне промивання всієї системи включно з котлом дистильованою водою або іншими миючими сумішами. Ігнорування цієї умови може дорого обійтись – навіть до заміни всієї системи
 
Незамерзаюча рідина для опалення – ціна може здатись дещо високою, але заміна елементів системи після підмерзання обійдеться в рази дорожче. Якісний концентрат без розведення здатний прослужити 5 років. Якщо концентрат розводити дистильованою водою, термін його експлуатації і стійкість до низьких температур буде зменшуватись.
 
У будь-якому разі попит на якісні концентрати постійно відчувається, і наш інтернет-магазин готовий цей попит задовольнити.
Ця категорія порожня.
Створення сайту | www.siter.in.ua