Категорії
Параметри фільтру
Ціна 1006 - 1091 грн.
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Колір
Потужність Вт

Тени до рушникосушок

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Код товару: 27330829
Тен Heatpol 3G 900W
 • Колір: Білий
 • Потужність Вт: 900
Нема на складі
Код товару: 20923734
Тен до рушникосушки Heatpol GTN 300W
 • Колір: Білий
 • Потужність Вт: 300
Нема на складі
Код товару: 16891612
Тен до рушникосушки Heatpol GTN 300W Хром
 • Колір: Хром
 • Потужність Вт: 300
Нема на складі
Код товару: 14587619
Тен до рушникосушки Heatpol 3G 600W
 • Колір: Білий
 • Потужність Вт: 600
Нема на складі
Код товару: 98304716
Тен Heatpol GTN 600W Хром
 • Колір: Хром
 • Потужність Вт: 600
Нема на складі
Код товару: 18249023
Тен Heatpol GTN 900W Хром
 • Колір: Хром
 • Потужність Вт: 900
Нема на складі

Тени для рушникосушок – захист від холодної погоди в неопалювальний сезон та комфортне кори стування

Загальновідомо, що рушникосушка повинна функціонувати круглий рік і вносити свою лепту у створення комфорту ванної кімнати. Але що робити, якщо ваша рушникосушка підключена до централізованого опалення або системи опалення будинку із твердопаливним котлом? Після закінчення опалювального сезону і настання тепла на вулиці опалювати всю систему заради єдиної рушникосушки невигідно. У таких випадках тени для рушникосушок стануть для вас справжньою знахідкою. Вони подарують комфорт, а також зможуть зігріти ванну кімнату, коли погода буде прохолодною. Також ці прилади прекрасно будуть функціонувати у дачних будиночках, у яких далеко не завжди є газове або будь-яке інше опалення.
 
Класичний тен для рушникосушок являє собою спіраль нагрівання, яка знаходиться у металічному корпусі. Металічний корпус захищає спіраль від вологи і механічних пошкоджень. На сучасні тени для рушникосушок ціна може бути вищою, але натомість у них є чимало корисних функцій. Всі тени, які продаються у нашому інтернет-магазині, адаптовані до напруги в українській мережі та стійкі до її перепадів.
 
Обираючи тен, перш за все потрібно визначитись із потужністю цього дивайсу. Якщо вам потрібно використовувати рушникосушку лише за прямим призначенням, тобто для сушіння рушників та білизни, тоді вам підійде тен із мінімальною потужністю 300 ват. Але бувають випадки, коли потрібно підтримувати сталу температуру у ванній кімнаті за допомогою рушникосушки. Тоді потужність потрібно обирати відповідно до величини ванної кімнати.
 
Майже всі моделі тенів, які ми пропонуємо, мають терморегулятори, що запобігають перегріванню, а також обладнані запобіжниками, які вимикають виріб, якщо води в радіаторі для сушіння недостатньо. В наш асортимент входять тільки перевірені бренди, як Heatpol і MARIO, які зарекомендували себе надійною електричною технікою і користуються повагою на тільки українських, але й європейських споживачів.
 
Купити тен для рушникосушки з відмінною якістю і помірною ціною можна на нашому сайті. Гарантійний термін тенів становить не менше 12-ти місяців, але як показує практика їх експлуатації, працюють вони набагато довше.
 
Вирішивши купити дані вироби у нас, ви не матимете проблем із доставкою. Співпраця з основними фірмами-перевізниками дає нам можливість доставляти покупки у Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Вінницю, Тернопіль та інші куточки України.
 
Створення сайту | www.siter.in.ua