Категорії
Параметри фільтру
Ціна 88 - 1372 грн.
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару

Крани до рушникосушок

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Крани для рушникошусок – невід’ємні елементи для ефективної роботи даної конструкції

Рушникосушка – це основний, а іноді і єдиний радіатор опалення, який знаходиться у ванній кімнаті. Для того, щоб вона функціонувала із ефективністю у 100%, слід подбати про всі комплектуючі, які дозволять вашій рушникосушці не тільки підсушувати вогкі речі, але й керуватимуть температурним режимом вашої ванної. Незалежно від типу підключення радіатора для сушіння, вам не обійтись без кранів для рушникосушки.
 
Крани для рушникосушок, як правило, є кутовими, вони виконують функцію регуляторів подачі і звороту теплоносія системи опалення. При установці таких кранів на радіатор, який під’єднаний до централізованої системи опалення, слід враховувати, що поряд із кранами необхідно також встановити бойпас. Цей прилад буде брати на себе циркуляцію стояка, коли крани будуть закриті. Щоб надати таким кранам більш естетичного вигляду, їх покривають хромом або нікелем, тому вони не псуватимуть інтер’єр.
 
Всі крани на рушникосушки мають стандартний діаметр ½ дюйма, цього достатньо, щоб забезпечити інтенсивну циркуляцію і високий коефіцієнт теплообміну.
 
Окрім класичних кранів для радіаторів, які керуються вручну, є можливість придбати крани із термоголовками. Термоголовки – це спеціальні насадки на крани, які за допомогою температурних датчиків керують подачею теплоносія механічним способом. Тобто такі девайси дозволяють підтримувати комфортну температуру у ванній кімнаті.
 
Фахівці також радять разом із кранами купувати якісні крани Маєвського, особливо при нижньому підключенні рушникосушки.
 

Вигідні умови на висока якість продукції – в нашому інтернет-магазині

 
Отже, аксесуари для рушникосушки – необхідна умова комфортного користування ванною кімнатою. Радимо купувати товари, необхідні для вашої ванної кімнати, у нашому інтернет-магазині. Наші консультанти підберуть вам продукцію, яка оптимально буде підходити для вашої ванної кімнати. Також не варто турбуватись за спосіб доставки. Ми співпрацюємо із великими кур’єрськими фірмами і можемо доставити ваші замовлення у Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Вінницю, Хмельницький та інші куточки України.
 
Бажаєте купити якісні аксесуари для рушник осушки за помірними цінами – завітайте в наш інтернет-магазин!
 
Створення сайту | www.siter.in.ua