Категорії
Параметри фільтру
Ціна 437 - 3883 грн.
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Потужність (Вт)
Реком. площа приміщення (кв. м)

Тепловентилятори

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Код товару: 18765325
Тепловентилятор ERGO FH 171
  • Потужність (Вт): 1500-1999
  • Реком. площа приміщення (кв. м): Менше 20
Нема на складі
Код товару: 20393528
Тепловентилятор ERGO FH 172
  • Потужність (Вт): 1500-1999
  • Реком. площа приміщення (кв. м): Менше 20
Нема на складі
Код товару: 18977220
Тепловентилятор Gorenje HH2000L
Нема на складі

Тепловентилятори – прилади, які приносять користь як в холодну пору, так і в спеку


Тепло та затишок в оселі – основні умови комфортного перебування у приміщенні. З настанням осінньо-зимової пори питання обігріву кімнат стає першочерговим. Кожен із нас прагне якомога економніше та ефективніше обігрівати свій дім, офіс та будь-яке інше приміщення.


Тепловентилятори вважаються на сьогодні досить ефективними обігрівальними приладами. Вони працюють за конвекційним типом, тобто в пристрій вмонтований вентилятор, який пропускає повітря через обігрівальний елемент. 

Основні переваги – маленькі розміри і швидке нагрівання повітря в приміщенні. Проте тепловентилятор не може використовуватися для повноцінного опалення приміщення. Його переважно використовують у міжсезонний період. Восени та навесні тепловентилятор здатний підтримувати стабільну температуру в приміщенні, а влітку він може працювати як вентилятор та охолоджувати повітря. 

 

Тепловентилятори водяні – невід’ємні елементи опалювальної системи


Найчастіше використовуються електричні тепловентилятори, проте є моделі, що працюють на зрідженому газі, гасі, дизельному паливі. В системі опалення застосовуються тепловентилятори водяні. Завдяки автоматиці вони автоматично підтримують задану температуру в приміщенні.


Такі вентилятори – ідеальне рішення для ефективної роботи опалювальної системи, оскільки теплоносій, тобто нагріта вода, доступний в необхідних кількостях.


В приватних будинках переважно використовують водяні тепловентилятори канального типу, які працюють безшумно. 

Тепловентилятори liberton – оптимальне співвідношення ціни та якості


Вартість тепловентиляторів буває різна. Проте якщо тепловентилятор, ціна на який порівняно низька, не має сертифікату якості та гарантійного терміну, його краще не купляти. Натомість зверніть увагу на моделі від відомих виробників, наприклад, тепловентилятори liberton.


Обігрівальні прилади цієї торгової марки та інших ви знайдете в інтернет-магазині .dolar.if.ua, де ціна та асортимент продукції вас приємно здивують. А широка географія доставки дозволить доправити товари в такі міста як Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Рівне та інші міста України.


Якщо вас цікавлять, наприклад, тепловентилятори Львів, достатньо зайти на інтернет-сторінку нашого магазину та виконати необхідне замовлення. 

Створення сайту | www.siter.in.ua