Категорії
Параметри фільтру
Ціна 1042 - 1403 грн.
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Кількість секцій
Реком. площа приміщення, кв. м
Потужність, Вт

Масляні радіатори

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Код товару: 15150170
Масляний обігрівач AEG RA 5521
 • Кількість секцій: 8-10
 • Потужність, Вт: 1500-1999
 • Реком. площа приміщення, кв. м: 16 - 20
Нема на складі
Код товару: 17401145
Масляний радіатор AEG RA 5520
 • Кількість секцій: 5-7
 • Потужність, Вт: 1000-1499
 • Реком. площа приміщення, кв. м: 10 - 15
Нема на складі
Код товару: 66735624
Масляний радіатор LIBERTY OH-3009
 • Кількість секцій: 8-10
 • Потужність, Вт: 2000-2499
 • Реком. площа приміщення, кв. м: 21 - 25
Нема на складі
Код товару: 19068671
Обігрівач Ravanson OH-07
 • Кількість секцій: 5-7
 • Потужність, Вт: 1500-1999
 • Реком. площа приміщення, кв. м: 10 - 15
Нема на складі

Домашній затишок та тепло – з масляними радіаторами


Масляні радіатори – одні з найпопулярніших та найефективніших обігрівальних приладів. Вони використовуються практично в кожній сім’ї, навіть якщо в домі встановлена опалювальна система. Адже ніхто не запускатиме всю опалювальну систему, якщо температура трохи впала, її легко підтримувати масляним радіатором.


На сьогодні масляні радіатори купити можна без проблем. Серед широкого асортименту різних торгових марок та вартісного показника ви можете обрати ідеальний для себе варіант. Інтернет-магазин Dolar.if.ua пропонує масляні радіатори від кращих європейських та вітчизняних виробників за найвигіднішими в Україні цінами. 

Основні переваги масляних обігрівачів


Серед обігрівальних приладів масляні радіатори займають чи не головне місце. Вони мають ряд переваг у порівнянні, наприклад, з тепловентиляторами та конвекторами.

 

 1. Безпечність. В опалювальний сезон рівень пожежонебезпеки зростає найбільше. Нерідко причинами загоряння стають саме опалювальні прилади. Масляні обігрівачі вважаються одними з найбезпечніших опалювальних приладів, оскільки нагрівальні елементи у їх конструкції не є відкритими.
 2. Довговічність. При роботі масляного радіатора нагрівальний елемент не вигорає, що позитивно впливає на довговічність роботи опалювального пристрою загалом.
 3. Економічність. Завдяки термореле, що виключає нагрівальний елемент на період, поки гаряче масло повністю не віддасть своє тепло, масляні радіатори економно споживають електроенергію. 

Радіатори масляні Saturn: вигідні умови покупок в нашому інтернет-магазині


Зважаючи на переваги, масляний обігрівач, ціна якого вам видасться дещо високою, все одно себе виправдає. Краще одразу заплатити більшу суму і придбати масляний обігрівач відомої марки, ніж економити і купляти дешеві моделі маловідомих виробників. 


Якщо вас цікавлять, які виробники масляних радіаторів вважаються кращими, можемо зупинитись на торговій марці Saturn. Радіатори масляні Saturn обладнані захистом від перегріву та регулятором потужності. Вони зарекомендували себе як надійні, довговічні та безпечні обігрівальні прилади. 
Покупка в нашому інтернет-магазині – це не тільки економічна вигода, а й зручність. Ми здійснюємо поставки в Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Рівне, Київ, Вінницю та інші міста України за максимально короткий термін. 

Створення сайту | www.siter.in.ua