Категорії
Параметри фільтру
Ціна 3685 - 4433 грн.
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Теплообмінник
Теплова потужність (кВт)

Газові конвектори

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Код товару: 89875851
Газовий конвектор Конвектор АКОГ-3
  • Теплова потужність (кВт): 3
  • Теплообмінник: Стальний
3,685.00 грн.
Код товару: 68803511
Газовый конвектор ЗАВОД КОНВЕКТОР АКОГ- 5 - (Н) - СП
  • Теплова потужність (кВт): 5
  • Теплообмінник: Стальний
4,433.00 грн.
Код товару: 20660886
Газовый конвектор ЗАВОД КОНВЕКТОР АКОГ- 4 - (Н) - СП
  • Теплова потужність (кВт): 4
  • Теплообмінник: Стальний
4,048.00 грн.

Газові конвектори – альтернатива електричним

   Газові конвектори дозволяють повноцінно та довготривало обігрівати будь-яке приміщення. Саме через свою універсальність вони користуються популярністю на ринку. Навіть незважаючи на те, що газові конвектори з’явилися набагато пізніше, ніж електричні, завдяки вдалій комбінації ціни і якості, вони завоювали авторитет. До того ж, газові конвектори можуть бути додатковим джерелом обігріву в домі на випадок, якщо вимкнуть електроенергію, адже працюють на природному газі.

 

Основні переваги газових конвекторів:

 

 

   Встановлюються газ конвектор внизу зовнішньої стіни. За принципом роботи він – один із найпростіших. Попадаючи у камеру згоряння газ нагріває теплообмінник. Холодне повітря, нагріваючись внизу, піднімається, а на його місце поступає інше. Так здійснюється безперервний потік нагрітого повітря. Внутрішній контроль за нагріванням температури здійснює термостат, який може бути електронним та електромеханічним. Відповідно до його типу і регулюються на газові конвектори ціни.

 

   Чому вигідно встановлювати саме ці конвектори? Тому що таким чином покупець економить не тільки на придбанні, а й на його встановленні (монтаж не потребує особливих навичок та пристосувань). А також економить на його користуванні із можливість регулювати температуру в різних кімнатах за потреби зменшуючи її. А коефіцієнт корисної дії – більше 85 %. Через такі позитивні показники відомі серед споживачів газові конвектори «ЗАВОД КОНВЕКТОР».

 

   Отож ціна газових конвекторів є привабливою для пересічного покупця, який хоче створити у домі атмосферу тепла та затишку. Але варто пам’ятати, що практично застосовувати конвектори у домі, де менше чотирьох кімнат. На більшу площу раціональніше використовувати газовий котел.

Створення сайту | www.siter.in.ua