Категорії

Газові конвектори

Газові конвектори – альтернатива електричним

   Газові конвектори дозволяють повноцінно та довготривало обігрівати будь-яке приміщення. Саме через свою універсальність вони користуються популярністю на ринку. Навіть незважаючи на те, що газові конвектори з’явилися набагато пізніше, ніж електричні, завдяки вдалій комбінації ціни і якості, вони завоювали авторитет. До того ж, газові конвектори можуть бути додатковим джерелом обігріву в домі на випадок, якщо вимкнуть електроенергію, адже працюють на природному газі.

 

Основні переваги газових конвекторів:

 

  •    -   автономність (вони не залежать від електричної мережі);
  •    -   універсальність (при будь-яких погодних умовах конвектор буде працювати);
  •    -   зручність у використанні (можна встановлювати як у приватних особняках, так і в офісах, фірмах та виробничих приміщеннях);
  •    -   низька ціна.

 

   Встановлюються газ конвектор внизу зовнішньої стіни. За принципом роботи він – один із найпростіших. Попадаючи у камеру згоряння газ нагріває теплообмінник. Холодне повітря, нагріваючись внизу, піднімається, а на його місце поступає інше. Так здійснюється безперервний потік нагрітого повітря. Внутрішній контроль за нагріванням температури здійснює термостат, який може бути електронним та електромеханічним. Відповідно до його типу і регулюються на газові конвектори ціни.

 

   Чому вигідно встановлювати саме ці конвектори? Тому що таким чином покупець економить не тільки на придбанні, а й на його встановленні (монтаж не потребує особливих навичок та пристосувань). А також економить на його користуванні із можливість регулювати температуру в різних кімнатах за потреби зменшуючи її. А коефіцієнт корисної дії – більше 85 %. Через такі позитивні показники відомі серед споживачів газові конвектори «ЗАВОД КОНВЕКТОР».

 

   Отож ціна газових конвекторів є привабливою для пересічного покупця, який хоче створити у домі атмосферу тепла та затишку. Але варто пам’ятати, що практично застосовувати конвектори у домі, де менше чотирьох кімнат. На більшу площу раціональніше використовувати газовий котел.

Ця категорія порожня.
Створення сайту | www.siter.in.ua