Категорії
Параметри фільтру
Ціна 1913 - 5950 грн.
 
  -   грн.
Наявність i
Необхідна кількість товару
Виробник i
Виберіть виробника товару
Дисплей
Потужність, Вт
Максимальний об'єм випічки, кг

Хлібопічки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Код товару: 13073675
ХЛІБОПІЧКА PHILIPS HD9016/30
 • Дисплей: Є
 • Максимальний об'єм випічки, кг: 1 - 1,2
 • Потужність, Вт: 600 - 700
3,306.56 грн.
Код товару: 12576595
Хлібопічка ZELMER ZBM0990X (43Z010)
 • Дисплей: Є
 • Максимальний об'єм випічки, кг: 0,75 - 0,99
 • Потужність, Вт: 450 - 599
1,913.30 грн.
Код товару: 19163953
Хлебопечка PHILIPS HD9046 / 90 Чорний
 • Дисплей: Є
 • Максимальний об'єм випічки, кг: 1 - 1,2
 • Потужність, Вт: 600 - 700
4,084.21 грн.
Код товару: 18442462
Хлебопечка KENWOOD BM 450
 • Дисплей: Є
 • Максимальний об'єм випічки, кг: 1 - 1,2
 • Потужність, Вт: 701 - 899
5,950.00 грн.
Нема на складі

Чи замислювались Ви, чому Ваші страви такі смачні? А думали, як зробити так, щоб стали ще кращими? Якщо Ваші страви просто бездоганні, то можна подумати, чого ще не вистачає… Свіжоспеченого хліба! Саме так! Він не зрівняється ні з яким хлібом з магазину, якщо, навіть, він ще тепленький. Щоб набути досконалості і в цьому, Вам знадобиться хлібопічка! І Ви не встигнете помітити, як покохаєте цю справу.

Наш інтернет магазин має широкий вибір хлібопічок, серед яких Ви зможете вибрати «ту, найкращу» з потрібними Вам параметрами. Перший з них – це вага випічки. Це залежить від того, скільки чоловік в Вашій сім’ї. Якщо дуже багато, то Вам потрібна булка на півтора кілограма, якщо до чотирьох чоловік – то хліб вагою в кілограм. В будь-якій моделі хлібопічки  Ви зможете регулювати ваги випічки.

Другий параметр – розмір хлібопічки. Ви, напевно, вже знайшли місце, куди поставите цей агрегат. Це повинна бути стійка поверхня, тому що при функції замішування тіста хлібопіч вібрує. Також перевірте, чи немає протягу на тому місці? Це також заборонено, бо не підійде тісто до певної кондиції.

Далі, ознайомтесь с різними програмами для готування. У нас Ви знайдете моделі не тільки для стандартного приготування хліба і плюшем, а і прилади, що мають функції готування джему, безглютенова випічка (для алергіків), «прискорена» випічка (для тих, хто поспішає) і інші. Авжеж, Ви зможете і самостійно налаштовувати випічку.  Наприклад, встановлювати час замісу та підйому тіста, час самої випічки. Також Ви зможете наслідувати будь-який рецепт, і  без проблем упораєтесь з пасхальним хлібом, різними пирогами, шарлоткою, тістом для піци і пельменів, а також зробити найдухмяніші круасани. Вранішні гарячі хлібці стануть улюбленішим сніданком для всієї сім’ї, тому що по бажанню Ви туди зможете додати горіхи, родзинки, сухофрукти, які створять неперевершений смак.

Ще одна важлива деталь, це те, що продукти, з яких Ви печете хліб, повинні бути кімнатної температури. Якщо не встигаєте їх довести до потрібних градусів, то ознайомтесь з моделями хлібопічок, які мають спеціальний режим розігрівання. Це дуже зручно.

Також Ви знайдете в нас моделі з різними індикаторами, які «говорять», що зараз відбувається. Це можуть бути і дисплеї, і світові вогники.

Купувати хлібопічку – це значить робити всю сім’ю щасливою та ситою. А Ви зможете імпровізувати, та робити ще смачніші вироби! Наш інтернет магазин приємно Вас здивує цінами на ці прилади. А доставка здійснюється по всій Україні: і в Івано-Франківськ, і в Калуш, і в Верховину, і в Тернопіль - загалом, скрізь куди Вам потрібно.

Створення сайту | www.siter.in.ua