Категорії

Ноутбуки

Все частіше користувачі ПК обирають саме ноутбуки, адже вони виповнюють ті ж самі функції, що і комп’ютер, але одночасно вони зручніші у своєму використанню, компактніші, та використання їх можливе де завгодно.

Ми представляємо Вам вибір ноутбуків, серед яких Ви зможете обрати «саме ту» модель, ознайомившись з певними характеристиками.

Почнемо з першої – формат ноутбука. В наявності Ви знайдете малоформатні (діагональ дисплея 10-13 дюймів), середньо форматні (14-16 дюймів) та великоформатні (17-19 дюймів).

Друга, також найважливіша характеристика,- сімейство. Тобто, Ви повинні визначитись, для чого саме Вам потрібен ноутбук. Ми пропонуємо Вам:

·                    Мультимедійні завжди мають яскравий дизайн, володіють широкою функціональністю, яка включає в себе роботу з фото і відео матеріалами, прослуховування музики, різноманітна робота з текстом, ігри та інше. Вони можуть дуже різнитись за ціною, яка залежить від «начинки» (різні рівні процесорів та відео карт).

·                    Універсальні  моделі не мають яскраво виражених функцій, але будь-яку модель можна використовувати як для роботи і навчання, так і для розваг.

·                    Бізнес ноутбуки мають спокійний дизайн стандартних кольорів (чорні, сірі) і зазвичай не мають додаткових кнопок для регулювання гучності, управління відео і іншими мультимедійними елементами. Найголовніше в таких моделях – якісна конструкція, яка витримує будь-яке навантаження при експлуатації, ергономічна клавіатура, яка є дуже зручною, і набір роз'ємів, яких буде достатньо для застосуванні у роботі.

·                    Ігрові, або геймерські моделі мають агресивний дизайн, дуже потужний процесор і ведо карту, що дозволяють занурюватись у сучасні ігри без зайвих проблем. Вони зазвичай мають посилену систему охолодження, унікальну клавіатуру і великі екрани, на яких не відбувається змазування в екстремальних сценах.

·                    Ультрабуки завжди стильні, легкі, тонкі. Мають дуже вишуканий дизайн, який підкреслює визначний статус користувача.

В нашому інтернет магазині Ви знайдете ноутбуки з різними типами процесорів, потрібною оперативною пам'ятю, відеокартою, або оперативною системою. Деякі моделі можуть мати додаткові роз'єми, підсвічування клавіатури (для роботи вночі), сенсорний екран і інші.

Купити ноутбук, який припав Вам до душі, Ви можете прямо зараз у нас на сайті. Ми, в свою чергу, обіцяємо найкращу якість товару і доставку по всій Україні, включно з Івано-Франківськом, Калушом, Верховиною, Тернополем, Львовом, Чернівцями, Ужгородом, Луцьком і іншими найвіддаленішими місцями.

Ця категорія порожня.
Створення сайту | www.siter.in.ua